Repase brzdových třmenů ušetří peníze

Když u auta začnou zlobit brzy, není na co čekat a je potřeba je urychleně opravit. O to rychleji, pokud se jedná o nákladní auto, návěs nebo kamion, u kterých jsou perfektní brzdy doslova nutností.

Oprava brzdového třmenu je levnější řešení

Nejen kamiony, ale i autobusy a nákladní vozy používají vzduchové brzdy. Brzdové třmeny ale potřebují často opravit a vyměnit, což se může prodražit. Oprava brzdového třmenu repasí vyjde až o třetinu levněji než koupě nových třmenů a tak je velmi oblíbenou volbou při nutnosti opravy brzd. Repasované i nové třmeny dosahují stejné životnosti, takže rozdíl nepoznáte. Váš rodinný rozpočet ovšem ano.

Tip redakce:  Vozy Seat

Repase brzdových třmenů není složitá

Oprava vzduchových brzd je velmi rychlá záležitost, o montáž a demontáž se postará specializovaná firma. Repase brzdových třmenů je často hotová ještě týž den, pokud se jedná o atypické řešení, může se oprava protáhnout na dva dny. Třmen se vyjme včetně vnitřního agregátu, otryská se rez z odlitku, nastříká se ochrannou barvou před venkovními vlivy a s novým agregátem se zase složí dohromady.  Vlastnostmi i vzhledem se opravený třmen vyrovná novému třmenu a tak si můžete bez obav užívat jízdu s dobrým pocitem z ušetřených peněz.

Oprava brzdových třmenů se vyplatí

Vzduchové brzdy vyžadují opravu i u nového auta to zejména proto, že jim škodí vlhkost a posypová sůl. Ta je však na našich silnicích nepřetržité od podzimu do jara a neexistuje způsob, jak se jí vyhnout a svůj vůz tak šetřit, stejně tak nijak neovlivníme počasí a déšť či sníh na vozovkách a parkovištích. Oprava brzdových třmenů je výhodné řešení, jak obnovit jízdní vlastnosti vozidla a zaplatit jen třetinu sumy, kterou by stály nové. Na repasované třmeny navíc dostanete roční záruku a tak pokud by cokoli bylo v nepořádku, lze vše jednoduše vyřešit překontrolováním v rámci záruky.

Tip redakce:  Náhradní díly na smykem řízené nakladače UNC 060, UNC 750 a UNC 061 se vždy hodí

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz