Rezervační systém pro fitness a sportovní centra

Marketingová oddělení menších i větších firem kladou důraz především na kvalitní online prezentaci, neboť potenciální klientela stále častěji vyhledává informace, produkty a služby prostřednictvím internetu. Vysoce konkurenční atmosféra panuje mezi fitness a sportovními centry, které se předhání pestrostí portfolia služeb a propracovaností rezervačního systému. V následujících řádcích vás seznámíme s kvalitní rezervační platformou, které můžete využít.

rezervační systém

Donedávna sportovní firmy působily v čistě neinternetovém prostředí, přičemž rezervace probíhala přes e-mail a telefon. Nicméně zákazníci chtějí nahlédnout na rozpis cvičení a chtějí si rezervovat hodiny cvičení tak, aby jim zapadly do jejich časového harmonogramu.

Moderní rezervační systém

Sportovní centra, posilovny a tělocvičny nabízející rozmanité lekce využívají online rezervační systém z několika důvodů. V první řadě mají přehled v jednotlivých rezervacích, dále si šetří čas a práci. Využití internetového rezervačního systému je všestranné, přičemž uspokojí provozovatele fitness center i crossfitu, zumby či jógy. Samozřejmostí je spousta užitečných funkcí.

Nespornou výhodou je dostupnost 24 hodin denně. Pakliže se člověk rozhodne pozdě večer, že si chce zítra zacvičit, nemusí vás probouzet telefonátem. Stačí provést rezervaci online a vy budete vědět, že přijde o jednoho člověka navíc.

Software 4fitness

Velké popularitě se těší rezervační platforma 4fitness, která se vyznačuje pestrou škálou možností a funkcí. Základní službou je webový kalendář poskytující přehled o cvičeních a možnost online rezervace. Software disponuje integrovanou platební bránou, která slouží ke snadnému hrazení poplatků přes platební kartu. Administrátoři mají zcela volnou ruku a mohou vytvářet například permanentky.

Novinky o rezervačním systému můžete sledovat na Facebooku či na Google+.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz