Reprezentační ples v Lázních Luhačovice se nesl v duchu četníků

Česká televize začala na počátku letošního roku vysílat dobový seriál „Četníci z Luhačovic“, který si získal velkou přízeň diváků. Lázně Luhačovice, a. s., uspořádaly v sobotu 28. ledna 2017 již 21. reprezentační ples v prostorách Společenského domu, který se nesl ve znamení četníků. Reprezentačního plesu se zúčastnilo téměř 800 lidí, kteří mohli obdivovat dobové kostýmy a fotografie z natáčení seriálu. Návštěvníky plesu nejvíce zaujala možnost vyfotografovat se v kulisách četnické stanice. Luhačovický ples zahájil generální ředitel Lázní Luhačovice, a. s., Eduard Bláha a Jan Souček, ředitel TS Brno České televize. Oba pánové využili situace a oblékli četnické uniformy z roku 1919.

 

„Věřím, že se budete bavit stejně, jako se už od počátku roku každý pátek ve 20 hod. na ČT1 baví 1,5 milionu diváků v celé České republice,“ řekl Jan Souček, ředitel TS Brno. „Protože jsem nedostal ani roli v komparzu, tak jsem si tu uniformu nemohl nechat ujít,“ podotkl při zahájení plesu Eduard Bláha, generální ředitel Lázní Luhačovic, a. s. a dodal: „Děkuji České televizi za to, že těch 1,5 milionu diváků každý pátek večer slyší jméno Luhačovice a vidí tam lázeňské prostředí.“

Během večera vystoupily populární české zpěvačky Monika Absolonová a Heidi Janků. Hostům hrál velký plesový orchestr, dvě taneční kapely, cimbálová muzika a zabavilo je i taneční vystoupení. Nový seriál České televize na místě reprezentoval ředitel TS Brno České televize Jan Souček, ale také herec Martin Trnavský a další osobnosti ČT, přítomni byli také komparzisté v kostýmech. O fotografie v dobových kostýmech v četnické stanici byl po celý večer velký zájem. Fotografovalo se hlavně na mobilní telefony. Mezi vzácnými hosty byla také paní Livia Klausová, velvyslankyně ČR na Slovensku. Večerem provázel Jan Čenský. Vstupenky byly dlouho dopředu vyprodány.

Plesová večeře byla formou bohatých rautů. Podávalo se sushi, kančí guláš, candát na bylinkách, kachní prsa na portském víně, čokoládová fontána a další lahůdky. Vstupenky byly slosovány – hlavní cena byla týdenní wellness pobyt v Alexandrii pro dvě osoby v hodnotě 35 tisíc Kč.

 

Nový dobový seriál Četníci z Luhačovic, které natočilo brněnské studio České televize, má celkem 12 dílů. Tvůrci seriálu si jako kulisy pro své četnické příběhy vybrali překrásné lázeňské město Luhačovice s neopakovatelnou zachovalou architekturou slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Luhačovice nejsou atraktivní jen pro filmaře. Lázně Luhačovice jsou oblíbenou a vyhledávanou lázeňskou destinací nabízející návštěvníkům perfektní služby, klid a pohodu v rámci lázeňských a relaxačních pobytů či wellness víkendů. V Luhačovicích se snoubí zdraví, odpočinek, příroda i historie, do jednoho harmonického celku.

Více informací je na www.lazneluhacovice.cz , www.HotelAlexandria.cz

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz