Projekty pro vaše bydlení

Plánujete si pořídit vlastní dům? Pak jistě víte, že kromě pozemku na kterém budete stavět, musíte mít i projekt. Pokud se vám nechce platit za drahého architekta, je možno si zaplatit za hotové projekty rodinných domů, které vám poslouží také jako inspirace ke zhotovení individuálního projektu vašeho domu. Typové projekty jsou vhodné pro ty, komu se líbí konkrétní styl domu nabízený v katalogu a chce změnit na projektu maximálně pár drobností. Naopak individuální projekty jsou vhodné pro ty, kdo mají svou konkrétní představu o budoucím domu a typový projekt jejich představám nevyhovuje ať už po stránce dispozičního řešení či materiálů, ze kterého je celý dům navržen.

116-projekt-rodinneho-domu-1kon_1

Projekty bungalovů

Bungalovy patří mezi oblíbený typ rodinného domu, které skrývají veškeré zázemí potřebné pro pohodlný život. Můžete si vybrat z celé řady projektů. Bungalovy mají různé dispoziční řešení, vybrat si můžete z několika rozměrů zastavěných ploch i odlišnou užitnou plochu. Projekty bungalovů 

Projekty domů

Projekty vám umožní vybrat si z typových i individuálních projektů rodinných domů. Projekty jsou zaměřeny na energetickou úspornost domů, zpracovány jsou ve 3D zobrazení špičkového programu ArchiCAD. Součástí každého projektu je také animace. Vybírat si můžete domy cihlové, montované či rekonstrukce domů.

projekty-rodinnych-domu-138-3_1

Projekty rodinných domů

Toužíte po vysněném rodinném domě a máte nápad, jak by měl vypadat? Můžete si nechat navrhnout individuální projekt či využít stávající nabídku projektů rodinných domů. V nabídce naleznete jak bungalovy, tak typové vícepatrové domy.

Máte již vybraný projekt? Kvalitní dodavatel vám zprostředkuje projekty menších i větších staveb, pomůže s výběrem materiálů, typu vytápění i s výběrem dodavatele a stavební firmy. V rámci projektové dokumentace můžete získat i slevu na materiálu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz