Profesionální IT hardwarová řešení na míru v Brně a okolí

Realizace nové firemní sítě není vůbec jednoduchá a je k ní zapotřebí služeb specialistů. Pokud i vaše společnost momentálně uvažuje o zařízení veškerých záležitostí týkajících se připojení k firemní síti a nákupu hardwaru, rozhodně byste se měli spolehnout na profesionály v oboru. Výbornou volbou je společnost IT Done s.r.o. zabývající se veškerým ICT řešením vyznačujícím se osobním přístupem k zákazníkovi. Na její služby se budeme soustředit následujícím textu.

itdone

Dynamicky se rozvíjející firma

Společnost IT Done s.r.o. vznikla převodem v oboru působící fyzické osoby pracující několik let na živnostenský list. Jedná se rychle se rozvíjející firmu, která se orientuje na přesná IT řešení na míru a IT poradenství v Brně. Spolupracuje s nejznámějšími výrobci hardwaru a firmami pohybujícími se v oblasti výpočetní techniky. Její pole působnost pojímá celou Českou republiku, a to hlavně díky vzdálenému přístupu k zákazníkovi, který díky absenci cesty techniků ušetří náklady.

Specializace IT Done s.r.o.

Z konkrétních služeb zmiňované společnosti bychom mohli jmenovat zejména konfigurace a instalace serverů Brno. Jednat se může například o skládané typy na míru od firmy SuperMicro anebo o profesionální servery Dell se zárukou do jednoho pracovního dne a mnohé ostatní. Další činnost představuje prodej značkových serverů, a to především značky Dell. Celé řešení pojímá i výhodnou dodávku notebooků, domácích počítačů či profesionálních diskových polí. Firma se mimo jiné soustředí i na Open Source software. Jako zákazník tak budete platit pouze za konfiguraci a nikoli za samotný software. Z nabídky služeb jmenujme ještě specializaci na virtuální technologie, nebo tvorbu webových stránek. Zákazníci mohou využít i dodávku systému na zálohování či dedupliaci na diskových polích a spousty jiných služeb.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz