Profesionální hudební nástroje

Jestliže se pohybujete ve světě hudby a zajímáte se o všechno, co s tímto světem souvisí, určitě vám nejsou cizí hudební nástroje. Možná si ve volném čase jen tak zahrajete na kytaru, nebo máte dokonce amatérskou hudební kapelu, se kterou se občas postavíte i na pódium. Pakliže chcete zakoupit kvalitní nástroje nebo vyhledáváte prvotřídní servis kytar, můžete se obrátit na společnost Alexim s.r.o., která je odborníkem v této oblasti.

kytara

Hudební nástroje jsou určeny k profesionálním i amatérským účelům a vyznačují se svou vysokou kvalitou. Specializovaná internetová prodejna www.alexim.cz se pyšní pestrou škálou produktů. Můžete zde zakoupit kytary, klávesy, bubny, kytarový hardware a další. Poskytuje také záruční i pozáruční servis.

Servis, jehož využívají i profesionálové

Dominantní službou v portfoliu je servis kytar. Pracovníci provádí dokonce servis kytar, jež nebyly zakoupeny v jejich prodejně. Svůj hudební nástroj svěříte do rukou naprostých odborníků, kteří mají s laděním kytar dlouholeté zkušenosti. Na tento kytarový servis se obrací ba i spousta známých umělců a hudebníků, jejichž kytary potřebují před koncertem správně naladit.

Jednodušší opravy jsou provedeny velmi rychle. Jedná se například o výměnu mechaniky, seřízení tremol, lepení kobylek, seřízení dohmatu či výměnu snímačů. Personál vás nenechá ve štychu ani při složitějších opravách, mezi něž spadá například instalace ekvalizérů do lubu akustických kytar či instalace snímačů a elektroniky do elektronických kytar. Bude vám dokonce vyhověno v případě požadavku na renovaci starých hudebních nástrojů.

Pokud máte hudební sluch, cit pro hudbu a v tomto odvětví jste jako doma, můžete se obrátit na prodejce a servis hudebních nástrojů Alexim s.r.o., jehož pestrá nabídka služeb a produktů vás nadmíru uspokojí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz