Příjemná dovolená s DIGI TV

Ať už jedete na dovolenou k moři nebo naopak do hor, určitě oceníte, když nepřijdete o díl svého oblíbeného seriálu. To je nyní možné s DIGI TV. Díky této internetové televizi můžete i za hranicemi sledovat své oblíbené pořady na mobilu, notebooku či tabletu.

Dle ředitelky zákaznických služeb DIGI TV Ivety Šlapalové oblíbenost internetové televize stále roste.Podle průzkumů totiž přibližně každý desátý zákazník službu na dovolené využil. Jediné, co je k tomu třeba, je mobilní zařízení a kvalitní internetové připojení.  Wi-Fi v hotelech je dnes téměř samozřejmostí. Stále se ale najdou takové, které tuto službu nabízí nebo je připojení pomalé. I tak je zde ale možnost, jak televizi sledovat. Například i díky akci od T-mobile s neomezeným internetem na celé léto. Balíček, díky kterému můžete internetovou televizi využít nabízí i Vodafone. Služba Vodafone Pass podporuje mimo jiné i aplikaci DIGI2GO.
Díky tomu můžete sledovat DIGI TV neomezeně a nečerpat přitom mobilní data ze svého tarifu.  Kromě klasického přehrávání nabízí DIGI TV i možnost archivu. V něm se uchovávají pořady až 7 dní od jejich vysílání. Televizní program proto nemusíte vůbec řešit a svůj oblíbený seriál či film si můžete pustit kdykoli budete mít chuť.

Velkým benefitem je i možnost připojit až 4 zařízení k jednomu účtu. Nestane se tedy, že se děti budou mezi sebou hádat, co si pustí. Každý může sledovat to, co chce. Děti se zabaví u pohádky a vy třeba u nějakého akčního filmu. Nabídka programů je skutečně pestrá. V rámci DIGI TV jich můžete sledovat více než 100. Samozřejmostí jsou stanice ČT, Novy i Primy. Nic vám neunikne ani co se týče sportovních utkání. V rámci vysílání můžete sledovat turnaje a zápasy v HD kvalitě, ostatně jako všechny programy. Na své si přijdou i děti s širokou nabídkou dětských stanic, jako je například Disney channel nebo Cartoon network. Opravdu je z čeho vybírat.

DIGI TV je kromě tuzemska dostupná i ve všech 28 členských státech EU. Již od 1. dubna 2018 proto máte jistotu, že ani na dovolené například v Chorvatsku, itálii, Bulharsku nebo Španělsku nic neuteče. Využijte toho a odpočiňte si po dni stráveném na pláži nebo v horách u vašeho oblíbeného pořadu. 
Všechny další potřebné informace naleznete na stránkách https://novadigitv.cz/.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz