Světlo pro radost

Světlo, které přináší radost ve všech směrech

Světlo je bez jakéhokoli přehánění pohonem života. Bez světla bychom nemohli existovat, navíc jedinečným způsoben ovlivňuje naší psychiku a přináší do našich běžných dní radost. A to platí nejen pro světlo sluneční, ale také to umělé. Vždyť i léčba umělým světlem je dnes běžnou praxí, díky níž se daří léčit různé formy deprese. Světlo je doslova nositelem radosti.

LED osvětlení

LED osvětlení

LED osvětlení

Umělé osvětlení je dnes každodenní samozřejmostí, bez které bychom se již jen velmi těžko dokázali obejít. Logicky na něj klademe vysoké nároky. Ty dokáže výtečně plnit moderní LED osvětlení. Má totiž okamžitý náběh svitu a umožňuje regulaci intenzity i směrování světla. Pyšní se velmi dlouhou životností činící několik  desítek tisíc hodin. A podstatné je, že se časté spínání nijak negativně neodráží na jeho životnosti.

Aktuálně je LED osvětlení nejúspornější variantou svícení a tudíž i nejekologičtějším zdroje světla. Což jsou v dnešní době vlastnosti, která se cení takřka zlatem. LED technologie přináší jednoduchou konstrukci, která šetří materiál při  výrobě oproti jiným druhům žárovek. Zároveň pro ni není problém nahradit  veškeré druhy osvětlení. Když se životnost LED osvětlení blíží ke konci, nemusíte se obávat, že světlo náhle zhasne. LED diody pouze utlumí svoji intenzitu svítivosti a umožní Vám tak provést včasnou výměnu. Ani tímto výčtem však kladné vlastnosti LED světel nekončí. Naprosto převratnou vlastností je ta, že obsahují až 120x méně toxických prvků, než úsporná svítidla. Jejich negativní vliv na lidský organismus je tedy takřka bez jakéhokoli negativního dopadu. Jsou odolná vůči vibracím a minimálně se zahřívají. Nehrozí tedy popálení při manipulaci s nimi.

LED světlo

Tam kde se chcete cítit útulně a v bezpečí, je nejvhodnější použít odstín světla, který je jemný a hřejivý, tedy dožluta. Naopak na místech, kde potřebujete vyburcovat svoji aktivitu a intenzivně se soustředit, se hodí odstín studený, tedy intenzivnější a zářivější. Protože jsou LED žárovky dostupné v minimálních velikostech, nemusíte se obávat toho, že by nebyly designově použitelné. Hodí se do naprosté většiny svítidel.

Instalace a údržba LED

Životnost LED osvětlení

Je možné namítnout , že jsou pořizovací náklady na LED osvětlení vyšší než u úporných žárovek. Oproti tomu má však LED osvětlení nejnižší náklady na provoz a jeho životnost je nedostižná. Neobsahuje chemické jedy a rtuť, nehřeje se a nehrozí popálením a nevadí mu časté vypínání/zapínání ani vibrace. Kvalitní a rovnoměrné osvětlení je investicí, která se Vám bude vracet doslova každý den. To správné světlo dokáže přinést radost do všech koutů vašeho života.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz