Přichází vám stížnosti od občanů kvůli nesklizenému listí v obci? Máme pro vás řešení

Problémem veřejných prostranství měst a obcí, jejichž kouzelnou atmosféru dotváří listnaté stromy, je nepřeberné množství opadaného listí v podzimním období. Obyvatelé se při procházce parkem nechtějí brodit listím. Pakliže se chcete vyhnout stížnostem, které by se vztahovaly k nesklizenému listí v obci, objednejte si společnost orientující se na tuto činnost.

allgau-63427_640

Úklid listí plní estetickou i praktickou funkci, neboť snižuje riziko vzniku plísní, kterým se pod tlejícím listovím výtečně daří.

Každé město, obec i malá vesnice chce svým obyvatelům poskytnout co nejvyšší standard bydlení. Nevzhledné listí v ulicích standard naopak snižuje a obyvatelé jsou pohoršení. A vy jste potom zahlcení stížnostmi od občanů. Optimálním řešením je firma AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., která převezme veškerou práci týkající se úklidu listí do vlastních rukou.

Nemusíte na krátkou dobu najímat pracovníky na hrabání listí. Výhodnější a komfortnější je objednat si tuto službu u specializované společnosti.

Úklid listí

Jelikož listí opadává minimálně po dobu tří měsíců, je nezbytné zajistit kontinuální úklid. AVE CZ zprostředkovává pravidelnou péči i jednorázovou činnost. K úklidu listí využívá moderní stroje a technické vybavení. O práci se starají kvalifikovaní zaměstnanci firmy.

Nemusíte na tak krátkou dobu zaměstnávat nové pracovníky, výše zmíněná společnost se o vše postará. Společnost AVE CZ provádí úklid veřejných prostranství po celé České republice. Nezáleží na tom, zda se jedná o město nedaleko Prahy, o moravskou metropoli Brno, nebo o malou vesnici na severu Moravy. Portfolio služeb zahrnuje vedle úklidu listí také odvoz a likvidaci odpadů, demolice a sanace, údržbu a opravu komunikací či facility management.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz