Mezonetové byty v Praze – splněný sen o originálním a prostorném bydlení

V posledních letech stoupá poptávka po mezonetových bytech. Tento typ bydlení je v západních zemích poměrně rozšířený a i u nás si již získává svou oblibu. Dvoupodlažní podkrovní byty jsou originální možností, jak získat větší prostor a hlavně jistou dávku vzdušnosti. I v centru města si tak budete připadat jako v dvoupodlažním rodinném domku. Navíc mnohdy získáte i skvělý výhled ze střešních oken, případně báječnou terasu. Konkrétně v Praze se trh s mezonetovými byty neustále rozšiřuje, a je proto hodně možností volby. Také toužíte po takovém originálním bydlení?

mezonetový byt Praha

Foto: PRAŽSKÝ BYT.cz

Dost prostoru pro všechny

Velký prostor je tím hlavním lákadlem mezonetu. V prvním patře obvykle bývají soustředěny obytné části jako je obývací pokoj, kuchyně, jídelna, pracovna a další podobné místnosti podle velikosti bytu. V druhém patře se pak většinou nachází ložnice, dětský pokoj, pokoj pro hosty, případně další odpočinkové prostory. Obě podlaží jsou spojena schodištěm, horní patro přitom bývá o něco menší než to spodní, je totiž umístěno přímo v podkroví.

Tip redakce:  I na své zahradě můžete sbírat houby

Investice, která stojí za to

Dnes je již na mezonetové byty Praha poměrně bohatá. Vzhledem k vysoké poptávce a určité dávce luxusu je někdy jejich cena docela vysoká, ovšem získáte za ni skutečně jedinečný domov, který si zamilujete. Navíc jde většinou o poměrně nové byty. Mezonety se více staví až v posledních letech a bývá při tom kladen důraz na kvalitu. Tyto byty jsou součástí některých novostaveb, ale častěji se v ně proměňují dříve nevyužité prostory ve starších domech. Díky tomu můžete mít nový a skvěle zbudovaný byt i v centru Prahy ve staré zástavbě.

Jednejte přímo s majitelem

Při koupi bytu obecně, a u mezonetů to platí stejně tak, je nejlepší jednat přímo s majitelem a ušetřit díky tomu tučnou částku za provizi realitní kanceláři. Raději se podívejte na stránky internetových webů, kde najdete tyto nabídky přímo od majitelů, bez realitek a provizí. Jedním z nich je například web Pražský byt.cz. Tak si splňte i vy své sny o dokonalém bydlení.

Tip redakce:  Sháníte pozemek v oblasti východních Čech? Oblast Litohrady vám jich poskytne hned několik!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz