Představujeme moderní řešení Swiss Post Solutions pro digitalizaci a archivaci dokumentů

V současné době technologické vychytávky zasahují do všech oblastí života, přičemž jejich primárním účelem je zefektivnit a urychlit práci. A úspora práce jde ruku v ruce s výraznou úsporou času. Ačkoliv spousta moderních společností vítá technologické vymoženosti s otevřenou náručí, některé činnosti provádí stále zastaralým způsobem. Konkrétně máme na mysli archivaci tištěných dokumentů. V následujících řádcích vám představíme propracovaný systém Swiss Post Solutions, který slouží k digitalizaci a archivaci všech firemních dokumentů.

archivace2_03

Uchovávání tištěných dokumentů vyžaduje nemalé množství skladového prostoru. A nemluvě o složitosti vyhledávání v nepřeberném množství papírů. Novodobé systémy umožňují tištěnou formu převést do elektronické podoby.

Nespornou výhodou je, že digitalizace není omezená typem dokumentu. Do digitální podoby můžete převést prakticky cokoliv – od faktury, přes dokumenty od klientů, až po smlouvy s obchodními partnery.

Bezpečná práce s daty

V oblasti digitalizace, skenování a archivace má přední postavení společnost Swiss Post Solutions, která svým klientům nabízí komplexní a flexibilní řešení. Specializuje se na zpracování všech dokumentů a na jejich transformaci do elektronické podoby. Systém je individuální a přizpůsobený požadavkům a potřebám zákazníka. Elektronická data se shromažďují v existujících DMS dokumentech, případně vám bude vytvořený centralizovaný Content Management systém.

Nadchne vás jednoduché vyhledávání. Pakliže potřebujete najít dokument z předešlého roku, nemusíte procházet šanon po šanonu. V neposlední řadě vás potěší vysoká bezpečnost elektronických dokumentů, tudíž můžete digitalizovat také dokumenty s citlivými údaji. Společnost Swiss Post Solutions klade důraz na perfektní zabezpečení.

Jestliže chcete zefektivnit firemní procesy, doporučujeme obrátit se na společnost Swiss Post Solutions. Denně zpracovává na milion dokumentů. Staňte se součástí moderního světa a využijte technologických předností.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz