Před začátkem sezony kontrola alu disků i pro motorkáře

Sluncem zalitá krajina, vítr si pohrává s vlasy které vykukují z pod přilby. Člověk si přijde jako kdyby dělal konkurz do Bezstarostné jízdy. A najednou, lup, profrčíte si to pořádným výmolem a už pod zadkem cítíte jak vám začalo nervózně „šmajdat“ zadní kolo. Dobelháte se smutně domů a přemýšlíte, co s tímhle nadělením. Jste zvyklí dělat si na mašině všechno sám, ale někdy není zbytí. Začnete se tedy poohlížet po někom, kdo dělá opravy alu disků na motocykly.

Servis od A do Z i motorkáři si přijdou na své 

Na internetu narazíte na pražský pneuservis Icarauto, prý si podobnými záležitostmi hravě poradí. Sednete na mašinu a ještě jednou se spolu belháte, připadne vám to jako poslední tažení. V servisu vám vlijí do žil novou energii, prý to nebude žádný problém a mají s podobnými poškozeními, a následnými opravami alu disků motocyklů, dostatek zkušeností. Jen to prý chvíli trvá. Ale ochotně se nabídnou, že kolo si z motocyklu sundají sami a vše zařídí. Nezbývá tedy nic jiného, než si vzít na cestu domů taxi.

Oprava alu disků

Oprava alu disků

Alu disk je jako nový

Zatím co se vám doma stýská a jste jako na trní, z motocyklu v servisu sundají zadní kolo, sundají pneumatiku a prohlédnou rozsah poškození. Není to nic hrozného, jen menší boule a popraskaný lak. Disk se tak upne do speciálního stroje a opravu alu disků, který ho po celém obvodu opět pečlivě srovná. Pak už zbývá disk pouze přelakovat na poškozeném místě. Vše mají přímo ve firmě, takže nemusí disk nikam převážet a navíc mohou plně ručit za kvalitu. Druhý den zvoní telefon a že prý si můžete přijet. Kolo je jako nové a můžete tak opět s úsměvem a větrem ve vlasech podniknout další bezstarostnou jízdu. Jen pozor na výmoly!

http://www.icarauto.cz/

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz