Agentura Nemoros má nového chráněnce

S hudební agenturou Nemoros byla v posledních letech spojena Tereza Rays, jinak známá také jako Electric Lady. Vzájemná spolupráce byla opravdu přínosná a pomohla Tereze se dostat na hudební špičku. Co všechno vlastně pod vedením hudební agentury Nemoros Tereza dokázala? A co je zač kapela 100na100, která s agenturou sepsala v nedávné době smlouvu?

Electric Lady a její turné po celé Evropě

Tereza Rays se rozhodla založit kapelu Electric Lady už v roce 2013 a hned s prvním singlem se dostala do MTV i na Óčko. Postupně navázala spolupráci s dalšími hudebníky, jako je například Monkey Business, Mandrage nebo Rytmus. Poté, co podepsala smlouvu s hudební agenturou Nemoros, se ale její kariéra rozjela raketovým tempem – následovala koncertní turné v tuzemsku, Německu i Rusku. V Rusku se dokonce zúčastnila Eurovision song a vystoupila v místní televizi Russian Music Box. Jako její poslední velký počin zahýbal hudební scénou projekt Trilogie – tři singly s promakanými filmovými klipy, které díky svojí nabušené muzice a preciznímu zpracování rozhodně nemohly zůstat nepostřehnuty.

Tip redakce:  Pořizujete si kulečníkový stůl? Poradíme, jaký zvolit

Další nadějná kapela

Kapela 100na100 vznikla jako parta nadšenců do muziky. K hudbě se členové kapely dostali mnohdy už v dospívání, až je osud svál dohromady a vzniklo 100na100. Tato kapela už má nějakou historii za sebou, a přestála dokonce i hraní v době koronavirové pandemie. Mnozí hudebníci svou dráhu v této době vzdali, ale 100na100 to nezastavilo. Z koncertního pódia se přesunuli do studia, aby mohli svým fanouškům představit své, v pořadí již třetí, album s názvem Blbej ro(c)k. V posledních měsících se kapele povedlo také navázat spolupráci s hudební agenturou Nemoros, zastupovanou Romanem Rossi. Sám kapelník říká, že miluje tvorbu hudby, možnost hrát a touží po tom, aby se k jeho hudbě mohlo dostat co nejvíce lidí. A právě v tom 100na100 může spolupráce s Nemoros výrazně pomoci. Už jen v průběhu prvních tří týdnů po vydání klipu titulní písně alba na YouTube mělo video 20 000 shlédnutí! A další a další fanoušci postupně přibývají. Je tedy jisté, že o kapele 100na100 ještě hodně uslyšíme.

Tip redakce:  Autoodstrejdy je půjčovna aut přímo od majitelů

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz