Pozvánka na taneční představení Diptych

Unikátní a nadčasové  představení tanečního uskupení NANOHACH předvede  jedinečné a procítěné pohyby umělců s dokonalou souhrou světla a stínů v představení Diptych, které se bude konat v Kutné hoře 26.srpna 2016 v kapli Božího těla.

Diptych

Představení Diptych

Unikátní představení Diptych

Těšit se můžete na jedinečný impulsivní tanec s prvky baletu, který vás zaujme okamžitě. Kulisou je příjemná hudba, která tvoří doprovod tanečníků a má za úkol vtáhnout do děje i své diváky.

Nemusíte být milovníkem tohoto jedinečného umění a přesto okamžitě pochopíte, že jde o jedinečnou choreografii, kterou zpracoval Michal Záhora, který byl za toto představení v roce 2015 nominován na centu Thálie. Světelný design má na starosti Jiří Haydyla, hudbu Carlo Natoli z Itálie.

Jedinečné představení vás zaujme

Ústřední mužskou dvojici tvoří Michal Záhora a Radek Bohata, kteří předvedou dokonalý tanec. Do děje posléze vstoupí sólistka Dagmar Chaloupková s pestrými a dynamickými výrazy, které vás naprosto uchvátí a znemožní vám po dobu představení z ní spustit oči.

Žijeme tancem

Celému představení dodávají na jemné dramatičnosti také skvěle zvolené stínové a světelné efekty. Mimořádně povedená choreografie a zpracované představení rozhodně stojí za shlédnutí. Nenechte si ujít jedinečnou možnost navštívit představení také v Kutné hoře.

Choreografie je postavena na protikladech pohybových i světelných, můžete se těšit na brilantní představení, které vás potěší. Vstupenky budou vhodným dárkem pro obchodní partnery, klienty nebo jako dárek k narozeninám či výročí. Je vhodné si je zakoupit včas, pro velký zájem mohou být brzy vyprodány.

Skupina NANOHACH představuje tanečně divadelní projekty na špičkové úrovni, jejich tvorba je zaměřená na realizaci původních českých děl.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz