Den matek, pestrý víkend ve Stromovce

Přemýšlíte čim potěšit svou kamarádku, sestru či mámu? Vezměte je na Den matek do pražské stromovky, kde mohou strávit den s Yellow sisters a Nanohach, účastnit se víkendového hudebně- tanečního kurzu a odnést si nejen celou řadu vědomostí, ale i jedinečných zážitků, které jsou neopakovatelné.

Den matek

Den matek

Pestrý víkend ve Stromovce

Taneční uskupení Nanohach, které vzniklo před deseti lety, vám připravilo dokonalý víkend. S pátečním koncertem Yellow Sisters, který bude dokonalou hudební improvizací,  to nekončí. Vsobotu i v neděli jsou pro vás připraveny po dva bloky hlasového a tanečního semináře. Zkušení lektoři vás naučí, jak správně pracovat s dechem i celým svým tělem, využít jej jako hudební nástroj.
Kurz s 8 lekcemi a divadelním představením v ceně 1100 Kč  je perfektním dárkem i překvapením pro vaši milovanou kamarádku či maminku. Strávíte spolu příjemný víkend a mnohému se naučíte. Páteční večer se odehraje ve studiu Alta představení  Suna no onna/Písečná žena, které vám přinese jedinečný zážitek.

Nechte se unášet hudbou i tancem

Milujete hudbu a tanec? Pak rozhodně nesmíte o víkendu od 6. do 8.5. v Praze chybět ani vy. Taneční seminář vedou zkušení mistři Michal Záhora a Dagmar Chaloupková. Hudební doprovod zajistí na kytaru David Smrž. Hlasový seminář Tělo jako hudební nástroj vedou členky seskupení Yellow Sisters. Ty se zaměřují na nejrůznější hudební žánry, v hudbě improvizují a s lehkostí sobě vlastní proplouvají styly jako je R´NB, funky, soul, reggae a dalšími. Seznamte se s těmito jedinečnými lidmi a nechte se unášet hudbou i tancem po celý víkend.


Vstupenky si můžete zarezervovat do 2.5. emailem na nanohach.info@yahoo.com či na telefonním čísle 732 271 309.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz