Jaké brýle se budou nosit na podzim

Odložili jsme sluneční brýle, teď nasadíme brýle dioptrické. A jaké to budou? Podívejte se, co se bude na podzim a v zimě nosit. Provedeme vás dioptrickými obroučkami, které teď letí. Budete možná překvapeni, co si na nás designéři letos nachystali.

Zdroj: FB Ray-Ban

Pilotky Aviator: ikona ze slunečních brýlí teď hýbe i světem dioptrií

Ikonický tvar pilotek z řady Ray-Ban Aviator si cestu do dioptrických brýlí našel už před nějakou dobou, ale letos už to vypadá, že se mezi všemi těmi kulatými brýlemi a wayfarery zabydlely i tyhle tenké kovové pilotky. Jsou celkem velké, takže je přes ně pohodlně vidět a zároveň vás v nich rozhodně nikdo nepřehlédne. Takže pokud máte chuť diktovat ve svém okolí nejnovější módní trendy, tohle je ta správná volba. A pokud se nechcete vzdát originálního loga ani na sklech, můžete si je objednat i přímo se skly Ray-Ban. Na pravém skle je pak tenoučce vygravírované logo.

Tip redakce:  Kvíz: Jak dobře znáte Padesát odstínů šedi?

Dioptrické pilotky Ray-Ban Aviator – tenké zlaté obroučky fascinují svou lehkostí

Kulaté brýle zůstávají pořád v módě

Nejlépe se hodí pro oválný obličej, ale pokud chcete třeba svůj kulatý nebo hranatý obličej ještě víc podtrhnout a zvýraznit, nebojte se jich. Záleží jen na velikosti. Není totiž pravda, že někomu kulaté brýle nikdy slušet nebudou. Pokud se vám líbí a chcete je, máte je mít. Všechno totiž záleží na velikosti. Brýle by nikdy neměly být o moc širší nebo naopak užší než obličej. Určitě najdete tu správnou šířku, která bude kopírovat šířku vašeho obličeje. Doporučujeme třeba kulaté brýle Horsefeathers s kovovými straničkami a tenkou plastovou obroučkou.

Kulaté brýle značky Horsefeathers s tenkou obroučkou

Tip redakce:  Projezte se ke zdraví s vhodným ovocem

Hranaté brýle jsou zpátky, ale ve větších velikostech

Je to tak. Co je dobré, to se chválí samo. A tak tu zase máme hranaté brýle, které se na chvilku tak nějak vytratily. Ale nezoufejte, jsou tu zpátky. Jen v trochu větších velikostech. Nebojte se, že jsou trochu větší, než jste zvyklí. Jsou totiž pohodlnější a je přes ně tedy lépe vidět. Jděte do větších tvarů a nebojte se jich. Velké brýle se teď nosí. Krásné hranaté obroučky najdete třeba mezi značkami Ray-Ban, Horsefeathers, Oakley nebo v levnější, ale kvalitní značce Mister Optic.

Dobrá rada na závěr: ve sklech byste měli mít filtr proti modrému světlu z obrazovek a počítačů

Místo dovolené u vody nebo na horách, kde se neobjedete bez UV filtru, na podzim zaparkujeme u počítače, u televize a u telefonu. Pokud u nich trávíte několik hodin denně, neobejdete se pro změnu bez filtru blue control. Tyhle obrazovky totiž vyzařují záření o určité frekvenci, které se označuje jako modré světlo. To narušuje tvorbu hormonu melatoninu, který ovlivňuje kvalitu spánku a jeho nedostatek může dokonce způsobit nespavost. A tak začíná bludný kruh. Kvůli modrému světlu nemůžeme spát, čteme si na tabletu nebo na telefonu, díváme se na filmy na počítači a doufáme, že usneme. Zeptejte se na vhodné brýle na počítač v optice.

Tip redakce:  Karaoke sada - perfektní dárek pro děti i dospělé

Dobře vám poradí například v optice Mister Optic v Praze na Národní třídě v obchodním domě MY. V internetovém e-shopu Mister Optic si můžete objednat obruby online a pak si obroučky vyzkoušet v prodejně a nechat si tam rovnou i změřit zrak pomocí nejmodernější metody PASKAL 3D s pomocí iPadu. Aktuálně jsou teď u Mistra brýlová skla s filtrem blue control v hodnotě 1290 Kč zdarma jako bonus k antireflexní vrstvě AR Plus.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz