Pozor na vaginální problémy

Záněty v pochvě trpí téměř dvě třetiny žen. Zdravá a silná mikroflóra v pochvě je to nejlepší řešení, jak nepříjemným zánětům předcházet.

Pro mnohé ženy je nejhorším obdobím zima nebo horké léto. Těsné oblečení, případně užívání antibiotik, stres či nesprávná strava podporují růst nezdravých bakterií, které způsobují svědění a další nepříjemné příznaky infekcí.  Vhodným řešením, jak obnovit rovnováhu poševní mikroflóry a předejít těmto potížím, je používat probiotické tampóny ellen.

Probiotické tampóny ellen obsahují lactobacily, které napomáhají udržet v pochvě přirozenou rovnováhu. Produkce kyseliny mléčné v pochvě může být přerušena antikoncepcí, spermatem či antibiotiky. Probiotické tampóny pomohou obnovit a udržet zdravou mikroflóru s převahou laktobacilů. Tampóny ellen výrazně přispívají ke zdravému stavu pochvy.

Tipy pro vaginální zdraví:

  • používejte probiotické tampóny ellen
  • nenoste punčochové kalhoty, aniž byste neměla pod nimi spodní prádlo
  • během užívání antibiotik konzumujte prebiotika a jogurty
  • vždy používejte 100% bavlněné spodní prádlo
  • používejte také probiotický intimní krém ellen s obsahem stejných laktobacilů jako ellen tampóny

V období během menstruace je vaginální mikroflóra nestabilní, zvyšuje se její pH. Použitím probiotických tampónů přispějete k jejímu vyrovnání. Aktivní probiotická složka se z tampónu uvolňuje až při tělesné teplotě.  Tyto tampóny mají příznivé účinky na poševní mikroflóru hned po užití v průběhu menstruace.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz