Potřebujete výhodně pronajmout auto?

Ať již krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem osobního automobilu může čas od času přijít vhod každému z vás. Ne všechny nabídky jsou však výhodné. Pokud chcete od pronájmu automobilu získat maximum a to za co nejnižší výdaje z vaší peněženky, doporučíme popřemýšlet o autopůjčovně Taggart!

škoda rapid

Autopůjčovna Praha je se svým vozovým parkem k dispozici naprosto každému, kdo potřebuje zapůjčit auto. Nejste ničím limitováni, osobní automobil z rozsáhlé vozové nabídky si lze pronajmout na jakkoliv dlouhou dobu za velmi výhodných podmínek. Autopůjčovna Praha nabízí své služby nejen v hlavním městě, ale rovněž v Brně, Ostravě, případně dle domluvy v jiných městech České republiky.

Nová nebo roční vozidla s nízkým počtem najetých kilometrů

Autopůjčovna Taggart se chlubí novými nebo ročními vozy, které jsou ve výborném technickém stavu. Navíc mají ujeto málo kilometrů, v průměru se jedná o okolo 18 000 kilometrů.

Další výhodou půjčovny vozidel Praha je rychlost. Vůz může být přistaven podle vaší potřeby klidně i ten samý den, kdy o něho požádáte. Pro podnikatele je nabízena možnost zapůjčení vozu na fakturu.

Veškeré náklady spojené s provozem, údržbou nebo potřebným pojištěním jsou řešeny ze strany autopůjčovny. Pro vás to znamená, že se nemusíte o nic starat. Dlouhodobý pronájem aut je k dispozici každému, aniž by se nahlíželo do rejstříků. Navíc máte garanci nejnižší ceny. V případech, kdy byste u některé z konkurenčních autopůjčoven narazili na výhodnější nabídku za srovnatelné služby, poskytne vám autopůjčovna Praha okamžitě další cenové zvýhodnění!

Při poptávce po pronájmu osobního vozidla se vyplatí spolupracovat s odborníky. Jsou-li vám nabídnuty nové a technicky spolehlivé vozy spolu se zárukou nízké ceny, není co řešit. Především dlouhodobé zapůjčení auta se někdy vyplatí více, než investovat do vlastního!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz