Potřebujete výhodně pronajmout auto?

Ať již krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem osobního automobilu může čas od času přijít vhod každému z vás. Ne všechny nabídky jsou však výhodné. Pokud chcete od pronájmu automobilu získat maximum a to za co nejnižší výdaje z vaší peněženky, doporučíme popřemýšlet o autopůjčovně Taggart!

škoda rapid

Autopůjčovna Praha je se svým vozovým parkem k dispozici naprosto každému, kdo potřebuje zapůjčit auto. Nejste ničím limitováni, osobní automobil z rozsáhlé vozové nabídky si lze pronajmout na jakkoliv dlouhou dobu za velmi výhodných podmínek. Autopůjčovna Praha nabízí své služby nejen v hlavním městě, ale rovněž v Brně, Ostravě, případně dle domluvy v jiných městech České republiky.

Nová nebo roční vozidla s nízkým počtem najetých kilometrů

Autopůjčovna Taggart se chlubí novými nebo ročními vozy, které jsou ve výborném technickém stavu. Navíc mají ujeto málo kilometrů, v průměru se jedná o okolo 18 000 kilometrů.

Další výhodou půjčovny vozidel Praha je rychlost. Vůz může být přistaven podle vaší potřeby klidně i ten samý den, kdy o něho požádáte. Pro podnikatele je nabízena možnost zapůjčení vozu na fakturu.

Veškeré náklady spojené s provozem, údržbou nebo potřebným pojištěním jsou řešeny ze strany autopůjčovny. Pro vás to znamená, že se nemusíte o nic starat. Dlouhodobý pronájem aut je k dispozici každému, aniž by se nahlíželo do rejstříků. Navíc máte garanci nejnižší ceny. V případech, kdy byste u některé z konkurenčních autopůjčoven narazili na výhodnější nabídku za srovnatelné služby, poskytne vám autopůjčovna Praha okamžitě další cenové zvýhodnění!

Při poptávce po pronájmu osobního vozidla se vyplatí spolupracovat s odborníky. Jsou-li vám nabídnuty nové a technicky spolehlivé vozy spolu se zárukou nízké ceny, není co řešit. Především dlouhodobé zapůjčení auta se někdy vyplatí více, než investovat do vlastního!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz