Potřebujete kvalitní překlad nebo služby tlumočníka?

Svět se propojuje, bariéry mezi jednotlivými státy mizí a díky tomu se nabízí celá řada možností, jak začít podnikat na mezinárodní úrovni. Otevírají se dveře i pro nadšené cestovatele, kteří se snadno mohou vydat poznávat vzdálené exotické země a také pro ty, kdo chtějí najít v cizině zaměstnání. Obchod, cestování a práci spojuje potřeba znát cizí jazyk. Angličtina je standard, ne každý ji ale ovládá a ne vždy stačí. Potřebujete se domluvit, přeložit úřední dokumenty nebo se orientovat v nařízeních cizího státu? Spolehněte se na profesionály. Máme pro vás tip, kde a jak si objednáte profesionální překladatelské služby.

presto

Přesnost jako nutnost

Hodně lidí spoléhá při překladech na své vlastní znalosti nebo na pomoc online překladačů. Podle toho ale výsledek vypadá. Je třeba vědět, že zejména u překladů úředních dokumentů stačí jen drobná odchylka a sdělení může nabýt zcela jiný význam. Pokud si nejste jisti, nevyplácí se jednat na vlastní pěst.

Za služby profesionálního překladatele či tlumočníka si sice zaplatíte, ale budete mít jistotu, že je vše správně. V případě překladů není možné stanovit obecně platnou cenu. Odvíjí se od složitosti překladu, povahy samotného dokumentu i od toho, zda k překladu bude nutné vytvořit soudní ověření. Soudní ověření je nutné například u dokumentů, které potřebujete v zahraničí k prokázání vašich profesních zkušeností.

Expresně do 30 minut

V České republice funguje služba, která nabízí expresní překlady. Taková služba je dostupná na Presto.cz. Stačí zadat poptávku, firma se vám ozve do 30 minut a po vyjasnění všech náležitostí začne okamžitě na vyhotovení překladu pracovat.

Když potřebujete tlumočníka

Chcete-li se prosadit na mezinárodním poli a nejste si jisti, zda vaše jazykové znalosti dosahují adekvátní úrovně, tlumočník je jediná správná volba. Jeho znalosti budou hrát ve váš prospěch, nebudete muset v překladu tápat a umožní vám to jednat na profesionální úrovni. I tlumočení je možné si objednat online. Podívejte se na Presto.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz