Potřebujete dodavatele kovoobrábění? Obraťte se na skutečné profesionály

Kovoobrábění je nedílnou součástí průmyslové výroby a neobejde se bez něj téměř žádný obor. Potřebujete i vy najít spolehlivého dodavatele CNC kovoobrábění pro své podnikání? Tou pravou volbou jistě bude firma HANAKOV, specialista na všechny obory kovoobrábění a také výroby ocelových konstrukcí.

kovoobrábění

Špičkové vybavení pro obrábění kovů

Firma HANAKOV patří mezi mezinárodně uznávané společnosti, ale přesto si pořád velmi zakládá na svém rodinném zázemí a osobním přístupu ke klientům. Svou historii píše od roku 1991 a za tu dobu získala mnoho zkušeností s kusovou, malosériovou i velkosériovou výrobou. Obrábění kovů probíhá ve vlastním výrobním areálu s použitím nejmodernější technologie. Obrobna je vybavena CNC karusely a multifunkčními obráběcími centry, které dokáží zpracovat různorodé materiály. Kvalita výrobků je přísně kontrolována, k čemuž slouží moderní klimatizované měrové středisko s 3D měřícím strojem, které je opravdu unikátní.

Další nabídka služeb

Hlavní činností společnosti HANAKOV je obrábění velkých rotačních dílů a dalších kovových součástek pro různá odvětví průmyslu. Součástí nabídky činností je ale také výroba ocelových konstrukcí, speciálních svařenců, protipožárních dveří či požárních závěrů. K tomu slouží velká svařovna s jeřáby s nosností až 7,2 tuny. Firma je také vybavena tryskacím zařízením, metalizačním boxem a lakovnou, aby mohla poskytnout i služby povrchové úpravy kovů, jako je tryskování, lakování a metalizace. A k dispozici má i vlastní skladovací prostory.

Profesionalita, stoprocentní spolehlivost, důraz na vynikající kvalitu s určitou dávkou perfekcionalizmu, bohaté zkušenosti i se zahraničními partnery, přijatelné ceny a flexibilní přístup, to vše vám firma HANAKOV může nabídnout. Tak neváhejte využít jejich služeb, jistě tak najdete toho nejlepšího partnera ve svém podnikání.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz