Potřebujete dodavatele kovoobrábění? Obraťte se na skutečné profesionály

Kovoobrábění je nedílnou součástí průmyslové výroby a neobejde se bez něj téměř žádný obor. Potřebujete i vy najít spolehlivého dodavatele CNC kovoobrábění pro své podnikání? Tou pravou volbou jistě bude firma HANAKOV, specialista na všechny obory kovoobrábění a také výroby ocelových konstrukcí.

kovoobrábění

Špičkové vybavení pro obrábění kovů

Firma HANAKOV patří mezi mezinárodně uznávané společnosti, ale přesto si pořád velmi zakládá na svém rodinném zázemí a osobním přístupu ke klientům. Svou historii píše od roku 1991 a za tu dobu získala mnoho zkušeností s kusovou, malosériovou i velkosériovou výrobou. Obrábění kovů probíhá ve vlastním výrobním areálu s použitím nejmodernější technologie. Obrobna je vybavena CNC karusely a multifunkčními obráběcími centry, které dokáží zpracovat různorodé materiály. Kvalita výrobků je přísně kontrolována, k čemuž slouží moderní klimatizované měrové středisko s 3D měřícím strojem, které je opravdu unikátní.

Další nabídka služeb

Hlavní činností společnosti HANAKOV je obrábění velkých rotačních dílů a dalších kovových součástek pro různá odvětví průmyslu. Součástí nabídky činností je ale také výroba ocelových konstrukcí, speciálních svařenců, protipožárních dveří či požárních závěrů. K tomu slouží velká svařovna s jeřáby s nosností až 7,2 tuny. Firma je také vybavena tryskacím zařízením, metalizačním boxem a lakovnou, aby mohla poskytnout i služby povrchové úpravy kovů, jako je tryskování, lakování a metalizace. A k dispozici má i vlastní skladovací prostory.

Profesionalita, stoprocentní spolehlivost, důraz na vynikající kvalitu s určitou dávkou perfekcionalizmu, bohaté zkušenosti i se zahraničními partnery, přijatelné ceny a flexibilní přístup, to vše vám firma HANAKOV může nabídnout. Tak neváhejte využít jejich služeb, jistě tak najdete toho nejlepšího partnera ve svém podnikání.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz