Poštovní schránky pro váš dům

Nezáleží na tom, jestli jste si dům právě postavili, do nového se přestěhovali či již ve vašem domě bydlíte několik let. Vždy budete potřebovat poštovní schránku, abyste si mohli přečíst ranní noviny či obdržet důležitou poštu.

Nerezové poštovní schránky

Nerezové poštovní schránky

Poštovní schránky jsou nezbytností také pro vaši firmu, kancelářskou budovu či úřad. Dovolte poštovní schránce nejen, aby vám posloužila k jasně daným účelům, ale také aby dokreslila design vašeho domu či budovy.

Elegantním a přitom jednoduchým dojmem na většině domů působí nerezové poštovní schránky. Ať se jedná o nerezovou poštovní schránku v kombinaci s matným sklem, s jednoduchým ornamentem nebo úplně bez ničeho, vždy krásně padne na váš dům či plot. Venkovní poštovní schránky musí být také odolné vůči povětrnostním podmínkám, a proto je nerez se svou vysokou životností skvělou volbou.

Poštovní schránky již nejsou nudné a fádní

Schránku v moderním nebo naopak tradičním stylu si můžete vybrat v kategorii antických poštovních schránek. Vyrábí se ve více barvách, jako je černá, měděná, stříbrná nebo zlatá. Antické poštovní schránky jsou nevhodnějšího do venkovního prostředí. Tomu je přizpůsoben jejich materiál, kterým je většinou pozinkovaný plech, často se speciální úpravou proti dešti.

Poštovní schránky v mnoha provedení

Poštovní schránky do sloupku se zazdívají. Z přední strany jsou opatřeny jmenovkou, krytem vhozu a přesazením pro snadnější zabudování do sloupku. Pokud byste rádi měli schránku v kombinaci se zvonkem, hovorovým modulem nebo kamerou, pak se porozhlédněte právě po těchto schránkách, které se v takových provedeních často vyrábějí. Schránky bývají vyrobeny z odolných materiálů, jako je nerez.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz