Dřezové baterie – jaká je ta vhodná pro vás?

Při výběru dřezové baterie se rozmýšlíme, zda preferujeme kohoutkové nebo pákové baterie. Zdá se, že v poslední době jsou považovány za “atraktivnější” baterie pákové. Vynikají totiž svou těsností, a také snadněji a citlivěji nastavíte teplotu vody.

Dřezové baterie

Dále se rozhodujeme mezi stojánkovými bateriemi a bateriemi nástěnnými. Stojánkové se montují přímo na kuchyňskou desku, u baterií nástěnných je třeba si velmi dobře pohlídat vzdálenost rozestupu vodovodních trubek ve stěně.

Dřezové baterie jako neodmyslitelná součást kuchyně

Dřezová baterie je neodmyslitelnou součástí každé kuchyně. Dřezové baterie se vyrábějí z různých materiálů – chromované baterie, nerezové, granitové či mosazné baterie.

Vyberte si baterii, která perfektně zapadne do vaší kuchyně

Dalším parametrem vhodným k zamyšlení je délka výtokového ramínka. Velmi oblíbené jsou baterie s výsuvnou sprchou, která zajišťuje vyšší komfort užívání, protože s ní omyjeme nádobí mnohem pohodlněji. Vybrat si můžete z široké škály nabídky dřezových baterií, které jsou leštěné a dokonale zpracované. Jedna z výhod současných baterií je také jejich tichý chod.

Dřezové baterie jako zajímavý designový doplněk

Každá moderní kuchyň by měla mít nejen designový dřez, ale také stylovou baterii. Dnes si již můžeme pořídit praktické a zároveň vzhledově velmi atraktivní baterie. Dřezové baterie jsou k dostání v různých barvách, tvarech a velikostech. V nabídce jsou dřezové baterie jemných zaoblených tvarů, které působí velmi elegantně a hodí se do kuchyně, ve které dominují zaoblené tvary. Netradičními nadčasovými bateriemi jsou potom ty s hranatými tvary, které udělají dojem a podtrhnou tak styl kuchyně, která vyniká tvary hranatými.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz