Postele pro váš nerušený spánek – které jsou ty nejlepší?

„Jak si usteleš, tak si lehneš“, praví jedno staré pořekadlo a nezbývá než s tímto rčením souhlasit. Skutečně velmi záleží nejen na samotné posteli, ale i matraci a celkově příjemném prostředí, které si pro spánek vytvoříme. Mnoho lidí si myslí opak, ale zkuste si představit noční spánek na gauči v obýváku, kde světélkuje elektronika. Ráno budete zmačkaní a mrzutí. Bude vás bolet v zádech, v hlavě hučet jako v úle a během dne nebudete dostatečně výkonní.

postel-z-masivu-s-uloznym-prostorem-Masimo_200x200-cm-buk_otevrena

Postele našich babiček

O důležitosti spánku bylo již napsáno mnoho. Jeho nedostatek se neblaze podepisuje nejen na fyzickém, ale i psychickém zdraví člověka. Když už kvalitní spánek tak na kvalitní posteli. Za takové lze označit postele z masivu, které poskytují nejen stabilitu, ale i hřejivý pocit už na první pohled. Dřevo jakožto přírodní materiál patří od pradávna do lidských příbytků.

Nejenže dokáže zútulnit prostřední, je ekologické, zdravotně nezávadné s dlouhou životností. Pokud si stále myslíte, že to není tak docela pravda, porovnejte dubové, smrkové či bukové postele našich babiček a ty dnešní. V takové posteli se spalo jedna radost. Vydržely jim několik desítiletí a ještě jste je zdědili i vy jako poklad a historickou cennost. Někteří je možná mají ještě někde na chalupě a těší se, jak si o víkendu v ní schrupnou.

postele

Postele

Vsaďte na kvalitu a bytelnost

Mnohé z dnešních postelí vyráběných z masívu jsou i postele z masívu s úložným prostorem, jak vám to vyhovuje. Ať už vybíráte postel do dětského pokoje nebo letiště do ložnice, určitě je ve vašem zájmu, aby vám postel vydržela sloužit co nejdéle, aniž by po půl roce skřípala a rozjížděly se veškeré spoje. Něco se přece jen od dob našich babiček změnilo. Pořídit si lze i masivní postele v provedení celo-masív. Moderní design a kvalita dřeva je po čertech dobré spojení.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz