Postele z masívu od kvalitního českého výrobce

Máte rádi kvalitní nábytek a chcete postele z masívu? Můžeme vám doporučit kvalitního výrobce, jehož zboží si lze objednat na eshopu postelezmasivu.com. Oblíbené postele z masívu si můžete nechat přivézt a namontovat i v sobotu a neděli po celé ČR i SR.

Postele z masívu

Postele z masívu

Jaký nábytek z masívu si lze vybrat?

Tradiční český výrobce nabízí tyto produkty:

 

  • bukové postele,
  • dubové postele,
  • ekonomicky výhodné smrkové postele,
  • postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv

Výhodou je možnost nechat si dřevěné postele nechat namořit do jednoho z devíti odstínů nebo postele doplnit o noční stolky, laťové rošty v rámu. Vybrat si můžete postele Meryl či Aneta, které jsou vysoce kvalitní.

Proč jsou postele z masívu tak oblíbené?

Pro mnoho zákazníků postele z masívu s úložným prostorem nabízí zajímavou možnost jak si pořídit kvalitní postele s dlouholetou životností. Většinou preferují funkční vzhled a skálopevnou tuhost materiálu, kterou nabízí především dubové postele. Výhodou je možnost nechat si namořit postel do libovolného odstínu. Bílé moření zachová částečně vzhled vysoce jakostní dřeviny. Vaše manželské postele z masivu tak mohou dostat velmi zajímavou barvu. Můžete si prohlédnout bukovou postel Marco 160 za výhodné ceny. Buk je velmi pevným materiálem s jemnou texturou a vysokou tuhostí, podobně jako dub. Nejčastěji se u nás vyrábí nábytek smrkový, který je velmi lehký a poměrně levný. Namořit ho můžete do jakéhokoliv odstínu. Oblíbené jsou postele z úložným prostorem s možností výklopných roštů dle přání.

Eshop postelezmasivu.com je tradičním výrobcem, který nabízí velmi vstřícné a ochotné jednání vůči zákazníkům, nízké ceny, pozitivní přístup a také možnost namíchání mořidla dřeviny přímo na míru pro konkrétní vybranou ložnici.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz