Pohádkové ubytování v penzionu U Černého kohoutka na Šumavě!

Hledáte opravdu krásné ubytování pro celou vaši rodinu, nebo chcete pouze překvapit vaši drahou polovičku příjemně strávenými zimními večery na horách? Obojí nebude problém! Jelikož ubytování v malebném penzionu U Černého kohoutka splní i ty nejtajnější přání, díky krásnému prostředí a vkusně zařízenému penzionu.

Penzion U Černého kohoutka

Penzion se nachází v chráněné krajinné oblasti na Šumavě, na hranicích s Národním parkem Šumava. Pro milovníky přírody, nebo zimních sportů, je toto naprosto ideální prostředí, jelikož se budete moci pokochat krásami tamní krajiny.

Procházky zasněženou krajinou po okolních hřebenech hor nadchne jak dospělé, tak rodiny s dětmi.

Tip redakce:  Plzeňský kraj láká do přírody, na cykloturistiku i na pivo

V penzionu se setkáte s milým a rodinným přístupem, protože přání klienta a jeho komfort je zde na prvním místě. Mimo veškeré vybavení pokojů a apartmánů, si zde můžete vychutnat i nadstandardní služby jako je finská sauna, vířívá vana nebo vyhlídková terasa s panoramatickým výhledem, do šumavského údolí.

P1000871

 

Penzion U Černého kohoutka obr.1 

Celý penzion včetně pokojů je laděn do zemitých tónů a dřeva, aby celek působil útulným a hřejivým dojmem. Penzion má vlastní pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu. Ani o své vozidlo se nemusíte bát, jelikož parkování je možné na soukromém parkovišti u penzionu.

Výhody penzionu

Rodinné přístup a útulné prostředí

Finská sauna

Vířivá vana

Lyžování se slevou

Báječná dovolená s rodinou, či partnerem

Penzion U Èerného kohoutka - Jídelna

 

Tip redakce:  Dovolená 2013 na Slovensku

Penzion U Černého kohoutka obr.2

Stravování

Penzion nabízí stravování formou polopenze, nebo si můžete pobyt objednat pouze se snídaní. Snídaně jsou řešeny švédským stolem, takže si na své přijde opravdu každý.

Lyžování se slevou!

Pokud chcete svoji zimní dovolenou prožít aktivně a milujte lyžování, tak pro vás penzion U Černého kohoutka připravil příjemné překvapení! Hosté penzionu budou mít 25% slevu na skipasy, do čtyř tamních lyžařských areálů!

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz