Dovolená 2013 na Slovensku

Dovolená 2013 na Slovensku

Léto se pomalu blíží a sním i dovolená 2013. S přicházejícím létem nám vrtají i letos v hlavě plány, kam pojedeme na dovolenou. Někteří si to namíří jako obvykle k moři, pro jiné ale bude zajímavá dovolená 2013 na Slovensku. Před dovolenou přemýšlíme, kam půjdeme, kde se ubytujeme a co tam budeme dělat. Téměř nikdo přece nechce být stále na stejném místě a občas zatoužíme i něco zajímavého vidět.

chaty-na-prenajom-rajnoha

Dovolená 2013 na Slovensku

Jedním z takových zajímavých regionů je Národní park Malá Fatra na severu Slovenska, právě tento regionu Vám nabídne luxusní chaty pro vaši dovolenou. Tato oblíbená turistická destinace nabízí množství příležitostí i pro dovolenou s dětmi.  V Národní park Malá Fatra pro Vás připravili zajímavé tipy na výlety, aby byla vaše dovolená 2013 – Slovensko v luxusních chatách pestrá. Můžete si vybrat například splavování Váhu na vorech, tak jak to dělali před staletími naši předkové. Nebo můžete vyrazit na některý z hradů a zámků v okolí. Velmi oblíbený mezi návštěvníky je i Skanzen Vychylovka, kde se můžete svézt na historické úvraťové železnici. Pokud se rozhodnete vaši dovolenou 2013 strávit v chatách máte zde k dispozici pronájem chatek Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

Tip redakce:  3 tipy na atraktivní letní dovolenou

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha_wellness_a

Dovolená 2013 na Slovensku

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha jsou komfortně zařízené a kvalitou ubytování se mohou směle srovnávat s hotelem. V chatách si můžete pronajmout jednotlivé pokoje nebo si můžete pronajmout celou chatu, to záleží na tom, kolik vás je. Vaši dovolenou si na chatách můžete zpříjemnit opékáním nebo grilováním. Každá chata má totiž vlastní zastřešený altán s grilem, kde můžete zároveň vařit guláš. Dovolená s dětmi je v chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha prostě skvělá. Děti budou mít k dispozici za chatou dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a pískovištěm. Pokud Vás osloví ubytování v chatách a chalupách Uhorčík, Ilčík nebo Rajnoha, napište nám z Vaší dovolené zážitky.

Redakce Aktualit Vám přeje, abyste si odnesli ty nejkrásnější zážitky.

Tip redakce:  Jak se vybírá správně dovolená

Dovolená 2013 na Slovensku photo:

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz