Plovoucí podlahy, na kterých můžete skotačit i tančit

Podlaha je nedílnou součástí každého interiéru, na kterou klademe praktické i estetické požadavky. Chceme, aby byla pevná a odolná. Aby s domem dokonale ladila a vytvářela harmonické místo pro život. Právě kvůli těmto kritériím není výběr plovoucí podlahy úplně jednoduchý, a protože jde o investici na mnoho let, řekneme si v dnešním článku o té správné volbě o něco více.

Podlahy

Podlahy

Laminátové a dřevěné podlahy se hodí do různých typů objektů a mají různé vlastnosti, které ovlivňují například zvukovou izolaci či možnost zakomponování podlahového topení. Proto je vhodné při výběru kontaktovat odborníky. Obrátit se můžete třeba na tradiční českou firmu DVEŘE Pb, která nabízí širokou škálu podlahových krytin za milé ceny, a protože se její zaměstnanci ve svém oboru skutečně vyznají, umí s výběrem dobře poradit.

Dřevěné podlahy pro milovníky přírody

Dřevěné podlahy se vyrábějí především z buku, dále pak i z borovice, olše a habru. Vynikají jak vysokou životností, tak příjemným povrchem, který zůstává teplý i bez podlahového topení. Podlahy z masivu jsou dodávány v různých provedeních a úpravách – broušené a vytmelené, olejované či surové. Velkým plusem je zejména možnost renovace, jde tedy o investici na dlouhá léta.

Každá dřevěná podlaha se liší kus od kusu a je svým způsobem opravdovým originálem, který vytváří jedinečná umělkyně, tedy sama příroda.

Vinylové podlahy

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy – tady vám údržba mnoho času nezabere

Laminátové podlahy jsou oproti dřevěným ekonomičtější variantou, která se zároveň pyšní velmi rychlou pokládkou a vysokou odolností proti poškrábání. Výrobci laminátových podlah mají obvykle na výběr ze skutečně široké palety barev, podlahu tedy bezpochybně sladíte s jakýmkoli interiérem. Krytina není citlivá na světlo, není třeba ji leštit a lakovat. Bez problémů ji lze zkombinovat s podlahovým topením, které naopak není vhodné pro některé typy dřevěných podlah.

Odborník na dveře a podlahy – Dveře Pb s.r.o.

 

2 komentáře od “Plovoucí podlahy, na kterých můžete skotačit i tančit”

  1. Dveře Pb s.r.o ochrání vás i váš majetek | Press Media

    Dveře Pb s.r.o prodávají kvalitní bezpečnostní dveře, které přístup zlodějům k vašemu majetku znesnadní. Co se týče materiálů, ze kterých jsou dveře vyrobeny, pak si můžete vybrat dveře dřevěné nebo z překližkových materiálů. Ideální jsou dveře z pozinkovaného plechu s ocelovým jádrem. Důležité jsou ochranné prvky u bezpečnostních dveří od firmy Dveře Pb s.r.o

  2. Bezpečnostní dveře Praha | NovinyCZ

    […] dveří vám poradí a k prezentovaným výrobkům má patřičné certifikáty. Firma Dveře PB s.r.o. Vám nabízí výrobky tradičního českého výrobce za příjemnou cenu. Bezpečnostní dveře […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz