Plotové panely pro rychlé zabezpečení pozemku

 

Ať už stavíte svůj nový vysněný baráček, nebo se rozhodujete pro opravu vašeho stávajícího plotu, jistě zvažujete, jaký plotový systém použít. Možností je samozřejmě více, ale jistě se shodneme na tom, že mezi hlavní požadavky lze zahrnout životnost, pevnost a v neposlední řadě také eleganci. Nejen tyto vlastnosti v sobě kombinují svařované plotové panely.

 

Plotové panely

Plotové panely

Moderní technologie výroby

Plotové panely můžete zakoupit v klasickém provedení s povrchovou úpravou zinkem. Druhou možností, která výrazně prodlužuje životnost, a navíc dodává plotu na estetice, je následné poplastování plotových panelů. Dodává se standardně v zelené barvě (RAL 6005). Není však problémem na objednávku zhotovit plotové panely i v barvě bílá (RAL 9010), černá (RAL 9005), modrá (RAL 5010), šedá (RAL 7030), červená (RAL 3000) a antracitová (RAL 7015). Vybrat si tak může každý to provedení, které se mu nejvíce líbí bude se zároveň hezky doplňovat s jeho domkem.

Dvě varianty provedení

Pokud se vám zdají klasické rovné 2D plotové panely příliš fádní, máte díky technologiím na výběr také 3D panely. 2D panely vám však poskytnou mnohem pevnější a bezpečnější plot, který je zakončen z jedné strany jednotlivými ostny a z druhé naopak hladkým drátem, je tedy jen na vás jakou stranou se je rozhodnete namontovat.

Přehršel rozměrů

Výrobní sortiment jistě dokáže uspokojit úplně každého. 3D plotové panely můžete vybírat v tloušťce drátu 4 mm, 4,2 mm a 5mm, s velikostí oka 200 mm x 50 mm a ve výškách od 80 cm až do 256 cm, zároveň je ale možné panely jednoduchým způsobem krátit dle specifických potřeb. V místě řezu je však nutné dráty ošetřit proti korozi.

3D plotové panely

3D plotové panely

Klasické 2D plotové panely jsou k dostání v tloušťkách drátu 6/5/6 mm nebo 8/6/8 mm (průměr drátu: vodorovný/svislý/vodorovný), s velikostí oka 200 mm x 50 mm a ve výškách od 103 cm až do 243 cm. Pořízením plotových panelů si zajistíte elegantní, bytelný a bezpečný plot, který vydrží.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz