Pivní sety na vaši zahradu

Hledáte jednoduché sezení na vaši zahradu nebo chalupu? Určitě je mnoho možnosti ale pokud se rozhodnete pro takzvané pivní sety určitě nebudete litovat.

pivní sety

Pivní sety mají svůj původ u piva jak již jejich název napovídá. Jedná se o stůl a dvě lavice. Desky jsou obvykle vyrobeny ze smrku a nohy jsou ocelové sklopné. Pivní sety jste určitě viděli na letních ale i pivních festivalech.

Jejich hlavní výhodou je to že jsou skládací tím pádem se snadno přepravují a skládají. Další výhodou je jejich kapacita na lavici o délce 220 cm se pohodlně usadí 4-5 osob. Jelikož ke stolu jsou dvě lavice tak jednomu pivní setu usadíte 8-10 osob.

Tip redakce:  Postele pro váš nerušený spánek – které jsou ty nejlepší?

Pokud je vás na zahradě 30 osob tak vám budou stačit 3 pivní sety a vesele si můžete posedět během léta na zahradě s přáteli. A když přijde do zahrady vůbec se toho netřeba bát. Na stoly a lavicích složíte jen nohy a získáte velmi plochý tvar který uskladníte na zimu ve vaší sope.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz