Parkování letiště Praha nemusí být snadné

Někdo by si řekl, k čemu je vám parkování letiště Praha dobré. Ale představte si následující situaci. Bydlíte někde mimo Prahu, ale potřebujete letět do zahraničí. Sbalíte si věci, nasednete do auta, což je pohodlnější, než jet do Prahy vlakem nebo autobusem, a najednou se v Praze objeví problém. Kam auto umístit po dobu, kterou strávíme v zahraničí. Samozřejmě, parkovišť je v Praze spousta, ale jaké vybrat?

letiště

Parkování u letiště Praha je výhodné

Místo k parkování u letiště je samozřejmě výhodou hned z několika důvodů. Především, ušetříte si dlouhou cestu MHD z centra až na Ruzyni. Ovšem najdou se i jiné důvody. V centru je větší riziko krádeže nebo poškození vandaly, nehledě na to, že by se vám parkování tam nejspíše prodražilo (ovšem ani o všech parkovištích u letiště nelze obecně říct, že by byla levná). A pak, po doletu si ušetříte další složitou cestu do centra, unavení z letadla, se všemi zavazadly. Není tedy lepší najít si nějaké pěkné parkovací místo přímo u letiště? Určitě je, a čím blíže, tím lépe. Ovšem z velkého množství parkovišť, která tam najdete, je potřeba umět vybrat to nejlepší.

Co by mělo parkoviště splňovat?

Je jasné, že parkování u letiště v Praze by také mělo splňovat určitá základní kritéria. Přeci jen, vaše auto je vám jistě drahé, a nechcete ho nechat stát jen tak někde. Tedy přinejmenším asfaltový povrch a plot by měl být samozřejmostí. Povrch proto, aby vám auto, třeba při velkém lijáku, nezapadlo do bahna, plot samozřejmě kvůli bezpečnosti. Kamerový systém nebo hlídač je pak výraznou výhodou. Podobně jako střecha. Na krytém parkovišti si ušetříte starosti, co se s autem stane, když bude vystaveno rozmarům počasí. Jestliže se vám však kryté, bezpečné parkoviště, ideálně za přijatelnou cenu, podaří najít, můžete si gratulovat, protože starostí o auto, i dopravu na letiště budete rázem zbaveni.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz