Odškodnění po dopravní nehodě je samozřejmou součástí vyřizování formalit

Administrativní úkony, jež je třeba vykonat a zajistit po dopravní nehodě, jsou samozřejmou součástí pojistného plnění, proplacení škody na vozidlech, majetku i případného vyšetřování Policií ČR. Některá dopravní nehoda se bohužel neobejde bez zranění, a to někdy s fatálními, tragickými následky. Takový zážitek se nesmazatelně vryje do povědomí zúčastněných osob, ať zraněných, či viníků. Vědí však zranění a poškození, že mají nárok na odškodnění po dopravní nehodě? A vědí, jak mají postupovat a na koho se obrátit?

Pomoc pro účastníky dopravní nehody s následky

Vystresovaní, zranění a šokovaní svědci i účastníci dopravní nehody málokdy vědí, jak postupovat a na koho se obrátit v případě traumatického zážitku, po ošetření nebo propuštění po hospitalizaci v důsledku absolvovaného zážitku. Kdo zažije nehodu, byl zraněn sám nebo jeho blízcí, může si zažádat o odškodnění po dopravní nehodě. Postup je následující: kontaktováním Spolku na ochranu práv poškozených pomocí SMS, telefonátu či kontaktního formuláře na stránkách spolekopp.cz začít komunikaci, zajistit co nejvíce zdravotní i policejní dokumentace, a pokud možno se nebránit bezplatné pomoci – psychologické, materiální a právní.

Účastníci nehody mají totiž právo na náhradu za bolest, odškodnění při úrazu a trvalých následcích, náhradu za léčebné pobyty a zdravotní pomůcky, poplatků za léky, jakož i za škody způsobené na vozidle. Odměnou za důvěru a kompenzací stresujícího zážitku jim bude pomoc s vyřízením případného finančního odškodnění, zajištěním zdravotních posudků i právní poradna v potenciálních soudních sporech a podpora s vyřizováním pojistného plnění. Všechna činnost je poskytována žadatelům o odškodnění po dopravní nehodě zcela nezištně.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz