Pánské kabáty a bundy

Příjemně se zahřát během podzimních plískanic nebo si dopřát pohodlí v lednu a únoru, kdy doslova mrzne, až praští. Elegance je také velmi důležitá, větší ohledy ale samozřejmě berou zákazníci na funkčnost. Jistě by nebylo příjemné vzít si na sebe pánské kabáty nebo bundy, co budou takzvaně profukovat a vůbec neochrání před mrazivým větrem a teplotami hluboko pod bodem mrazu. Nezapomínejte ani na doplňky – čepice, čelenky nebo šály. V tomto směru se určitě vyplatí vsadit na akryl, jenž je skutečně prvotřídním a hřejivým materiálem.

happy-620371_640

Praktické kapsy se určitě hodí

Když si vybíráte pánské bundy či pánské kabáty, ať už pro sebe nebo jako dárek pro drahou polovičku, berte ohled hlavně na praktičnost. Náprsní kapsy (případně kapsy v oblasti pasu nebo kapsy vnitřní) se hodí na mobil, peněženku nebo třeba nějakou malou drobnost, bonbony, cigarety, zapalovač, slovník cizích slov a tak podobně, možnosti jsou skoro neomezené. Každý z nás má zkrátka něco, co potřebuje alespoň na chvíli strčit do kapsy, no ne?

Pánské bundy a bavlna? Jasná volba

Bavlněné pánské bundy jsou trefou do černého. Elegantní materiál, který patří k těm vůbec nejvyužívanějším v textilním průmyslu, nebude rozhodně žádnou chybou. Dá se prát klasicky „na čtyřicet“, v případě potřeby není problém jej zanést do specializované čistírny, což se obvykle po zimním období stejně tradičně dělá.

Pečlivě také měřte! Pokud objednáváte po internetu, mějte krejčovský metr k ruce a změřte si jednotlivé míry. Potřebujete vědět hlavně délku v rukávu, šířku v ramenou a pase. Kabát by pak nemusel být zrovna nejpohodlnější, o to tu přitom jde především! Vybrat si pak můžete, jestli chcete kabát na klasické knoflíky nebo moderní zip, který má také určitě něco do sebe.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz