One Direction – turné v roce 2017

One Direction je irsko-britská skupina, která vznikla v roce 2010 v hudební soutěži X Factor.

One Direction

One Direction

One Direction, přezdívaná jako 1D, byla do nedávna tvořena 5 zpěváky: Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne a Zayn Malik. Právě poslední zmiňovaný tuhle skupinu v březnu 2015 opustil. Už si nerozuměl nadále se svými kolegy, se kterými trávil spoustu času. A tak se vydal na cestu single zpěváka.

Další kroky One Direction

Tento jeho krok ovlivnil především jejich fanynky, které to těžce nesly. Napříč tomuto vážnému kroku je stále 1D dnes úspěšná. Objíždí koncerty po celém světě a patří k nějvýdělečnějším skupinám na světě. Mezi její největší hity patří bezpochyby songy jako What makes you beautiful nebo Story of my life. 

Bude pauza One Direction?

Avšak tento rok si dávají pohlední hoši z 1D pauzu. Přeci jenom, každý chce mít čas i na svoji rodinu, a tak se nejspíš na jejich nové turné můžeme těšit v roce 2017.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz