Odlište se originálním krytem na mobil

Kryt na mobil je dnes nutností. Nejen že váš telefon ochrání a v případě pádu nebo poškrábání a ušetří vám tím několik tisíc, ale ještě vám pomůže dosáhnout určité image. Právě kvůli vzhledu si totiž lidé kupují kryt na iPhone nejčastěji.

mycase

Ne, že by obal neochránil mobil při pádu nebo poškrábání, ale design je pro spoustu lidí na prvním místě. Z toho důvodu obvykle upřednostňují tenké plastové kryty, které mobil ochrání před poškrábáním. Proti pádu lépe fungují gumové kryty na iPhone, ale ty už nevypadají tak dobře. Všechno je dnes o vzhledu. V těch plastových je větší výběr a dají se sehnat i kvalitnější. A dokonce s vlastním designem!

Kryt optimalizovaný přímo pro vás

To, o čem tu mluvíme, je služba s názvem MyCase.cz. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, jak si vytvořit vlastní kryt na mobil. Můžete na něj nahrát skutečně úplně cokoliv. Připravených je několik vzorů a obrázků, které je možné kombinovat, ale pokud chcete skutečný originál, nahrajte si vlastní fotografii.

Máme pro vás pár tipů, čím si kryt ozdobit:

  • fotka osoby, kterou máte rádi
  • fotka domácího mazlíčka
  • fotka oblíbené hudební skupiny
  • logo oblíbeného fotbalového klubu
  • životní motto
  • fotka hezké vzpomínky
  • vtipný meme obrázek

Možná vás napadne ještě něco lepšího. O svůj nápad se pak můžete podělit a na příští kryt na mobil s vlastní fotkou od MyCase.cz dostanete slevu.

Kryty od MyCase jsou sice dražší než čínské výrobky za dolar, ale na rozdíl od nich něco vydrží. Jsou vyrobené z vysoce odolného materiálu odolného proti poškrábání. Potisk je i po stranách a nesloupává se.

Nápaditý dárek a dobrá propagace firmy

Originální kryt nemusíte navrhovat jen pro sebe. Kryt na Samsung s unikátním vzhledem potěší každého. Dokonce je to dobrá možnost pro firmy. Nevypadal by kryt s vaším logem dobře? Podporované jsou desítky zařízení, nemusí jít jen o Samsung nebo iPhone, o kterých tu byla řeč.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz