Revoluce ve zjišťování informací má jméno FIRMO.CZ!

Pokud chcete rozvíjet podnikání a vlastní síly už vám na to nestačí, je na čase se spojit s někým dalším a posunout byznys dále. Takové spojení může být velkou výhodou, ale jen tehdy, jedná-li se o skutečně seriózního partnera. Je určitě se vašem vlastním zájmu si o všech vašich spolupracovnících zjistit co možná nejvíce informací. Právě to je nyní velmi jednoduché díky nové službě dostupné na portálu FIRMO.CZ. Jak poslouží i vám?

Nástroj, který přinese maximum informací 

O firmách i OSVČ, které působí na českém trhu, si i vy snadno díky FIRMO.CZ můžete vyhledat informace a udělat si tak o daném subjektu kompletní obrázek a až poté se rozhodnout, zda má spolupráce s ním význam či nikoliv. FIRMO.CZ funguje jako rejstřík firem a současně jako databáze velmi cenných informací. Stačí do systému zadat jméno či identifikační číslo firmy (např. ČSOB, 45534306 apod.) či osoby a ihned získáte podstatnou část informací, které o druhém potřebujete vědět.

čsob

 

Zobrazí se údaje z obchodního i insolvenčního rejstříku, sbírky listin, seznamu dlužníků, nespolehlivých plátců DPH a dalších. Výhodu je, že všechna data jsou pravidelně aktualizována, v případě insolvenčního rejstříku dokonce každou hodinu. Na jednom místě si tedy můžete pročíst vše, co vás může o druhém subjektu zajímat. Zobrazí se například i historie firmy či struktura společnosti.

čsob1

 

Prémiové funkce v placené verzi 

Vyhledávání je ve FIRMO.CZ zdarma, můžete si ale zaplatit ještě obsáhlejší placenou verzi. Díky ní je možné získat detailní informace, které nikde jinde dostupné nejsou. Jsou to především důležité finanční ukazatele a grafy vazeb na jiné subjekty. V placené verzi je dostupná i funkce pro sledování, kterou se vyplatí využít při zjišťování informací o konkurenci apod. Sledovaný subjekt samozřejmě o ničem neví.

čsob2

 

Pokud chcete vnést do vašeho podnikání jistotu, začněte FIRMO.CZ využívat co možná nejdříve.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz