O dárek si napište Ježíškovi

Přesto, že nám mnohdy minulo 30 let, ptají se naši milovaní rodiče s potutelným výrazem, co si přejeme od Ježíška. Bez snahy psychoanalyticky zkoumat, zda se náhodou v této otázce nezračí naše osobnostní nezralost a nepřestřižená pupeční šňůra, zvažujeme onu velkorysou nabídku. Jak jí letos využít bez skurpulí a zároveň se nedostat do potíží?

 

 

 

Lék Wobenzym
Lék Wobenzym

Dopis Ježíškovi

Nejčastějším přáním bývá oblečení, ale ruku na srdce – to je lépe vybrat si sami. V rodičovském podání tyto dárky představují nemalé riziko. Pak nám ve skříni leží bunda či flanelová košile z dob Krále Klacka Prvního. Ale co, hlavně, že je to teplé! Co tak bednu prvotřídního francouzského šampaňského? Ne, to by asi žádní rodiče jen tak neskousli. Ale!? Kurz jógy, welless pobyt, zážitkový dárek, rehabilitace nebo cvičení. Prostě cokoli, kde se můžeme věnovat jen sami sobě. Zapomenout na všechen ten shon, stres a prostě jen vypnout – dobít baterie. Navrch ještě příslib hlídání dětí. Jakmile máte jasno, můžete začít psát dopis „Ježíškovi“. Tato hra s tajnými vánočními přáními může leckomu připadat infantilní, přesto lepší nálepka dětinskosti nežli další flanelka do sbírky.

 

Wobenzym
Wobenzym

Zimní maratón v plném proudu

Právě zima představuje maratón, kdy se pravidelně střídají rýma, zánět nosohltanu, průdušky, bolest hlavy, horečky a opět rýma…Ideální řešení spočívá v posilování imunity. Do ruky můžete vzít samozřejmě i činky, ale za největšího „svalouše“ v boji s viry a bacily je považován lék Wobenzym. Jeho schopnost spočívá v enzymové terapii, která funguje už více než 40 let. Pravdou je, že za vás nedožene pracovní resty ani neudělá vánoční úklid. Nicméně posílí vaší imunitu a nebudete se kácet pod tíhou Vánoc. Pokud vám letos „Ježíšek“ naježí pod stromeček týden bez dětí a wellness pobyt – rozhodně si sebou vezměte lék Wobenzym, aby vám nějaký ten bacil nezhatil záměry.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz