Novodobá sanitka usnadňuje život nejen seniorům

Jak se dostat k lékaři, do lázní nebo na rehabilitaci? Tento problém řeší každodenně řada seniorů, handicapovaných nebo nemocných lidí. Odvézt se vlastním vozem nebo jet hromadnou dopravou pro ně nepřipadá v úvahu a rodinní příslušníci nemají většinou čas, aby s nimi tyto pochůzky vyřídili. Jaké je řešení? Volat si taxi není vyhovující a navíc stojí mnoho peněz, na sanitku často není nárok. Tuto „díru na trhu“ se snaží úspěšně zaplnit projekt s názvem Novodobá sanitka, který už na mnoha místech republiky úspěšně funguje, a lidé si ho nemohou vynachválit.

Právě o tomto projektu nám podrobné informace sdělil pan Vladimír Srba, provozovatel blanenské pobočky, která na okrese Blansko úspěšně funguje již 2 roky. 

Služba Novodobá sanitka

Služba Novodobá sanitka

Spolehlivost a empatický přístup

Vhodně uzpůsobené čisté vozy, milí a proškolení řidiči, osobní asistence a doplňkové služby, to je Novodobá sanitka. Mnozí lidé ji využívají nejen na cesty k lékaři, ale zároveň si vyřídí nákupy, kadeřníka nebo úřady. Cena je nižší než za taxi a přístup velmi empatický. Tato služba dává mnoha lidem pocit určité svobody a samostatnosti, který už dlouho nezažili, pokud byli odkázaní na dobrou vůli svých příbuzných nebo známých.

Jak to celé funguje?

Nemusíte se bát zavolat si odvoz. Na internetových stránkách www.novodobasanitka.cz se dozvíte, ve kterých městech služba funguje, a najdete zde důležité kontakty. Službu je třeba dopředu si domluvit, auto dorazí ve smluvený čas, řidič vám pomůže s věcmi, doprovodí vás, dokonce může asistovat při vyplňování různých zdravotních dokumentů nebo vám vyzvednout v lékárně léky. Zkušenosti s handicapovanými, nemocnými a seniory jsou samozřejmostí, proto se nemusíte ničeho bát. Novodobou sanitku mnohdy využívají i ženy s malými dětmi, pro které rovněž přeprava k lékaři nemusí být nijak snadná.

Projekt Novodobá sanitka se za dobu svého fungování velmi osvědčil. Cílem jeho tvůrců je pokrýt co nejvíce měst České republiky a dále rozšiřovat působnost při zachování příznivé ceny. Nezbývá, než popřát hodně úspěchu, elánu a spokojených klientů.

Služba Novodobá sanitka 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz