Nové modely Škoda jsou na vrcholu ve svých třídách

Automobilový trh se dělí do několika tříd – nejnižší, nižší střední, střední, vyšší střední a luxusní. Do těchto kategorií se vozy zařazují díky několika parametrům, jako je délka, výbava, síla a také další aspekty. Vozy Škoda se vždy řadily do vyššího průměru v daných automobilových třídách. Nové modely mají ale ještě vyšší ambice. Mohou dosahovat dokonce na vrchol dané kategorie. 

Vše začala již Nová Škoda Fabia

Tento trend, tedy dosahovat co nejlepších výsledků v dané kategorii začala již Nová Škoda Fabia, která byla uvedena na trh teprve v loňském roce. Stejně tak, jako předchozí verze tohoto automobilu, se i Nová Fabia řadí do nižší střední automobilové třídy. Hned z několika hledisek ale v této kategorii doslova vyniká. Může za to nejen vzhled, ale především výbava samotného vozu a také vnitřní uspořádání, které myslí na pohodlí, eleganci a také na dostatek volného a úložného prostoru.

nová škoda Fabia

 

Nový Superb je na vrcholu střední třídy

Na vrchol své třídy se řadí i Nová Škoda Superb. Ta je sice zařazena do střední třídy, ale hned v několika aspektech tuto třídu dokonce překonává a za takovou výbavu a vzhled by se nemusely stydět ani automobily ve vyšších třídách. Samotná automobilka Škoda dokonce tento model označuje, jako nejlepší Škodovku všech dob. Nutno říci, že při detailnějším zkoumání vzhledu a výbavy s tímto tvrzením lze jen souhlasit. A pro milovníky vozů Superb si mladoboleslavská automobilka připravila překvapení. Ve firemním muzeu nyní probíhá výstava, kde můžete pohromadě najít všechny 3 generace Superbů. Více o výstavbě se dozvíte v tomto článku.

nová škoda Superb

 

Ve svých třídách na vysokých pozicích, ale ceny jsou stále při zemi

Možná by se dalo čekat, že když nové vozy Škoda jsou ve svých třídách na tak vysokých pozicích a tak uznávané, budou v porovnání s konkurencí podstatně dražší. Opak je ale pravdou. Pokud se podíváte na ceník Nové Fabie a také nového Superbu tak zjistíte, že ceny těchto modelů jsou stále při zemi. Mnohdy i levnější, než konkurenční vozy, které ani nejsou tak dobře hodnoceny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz