Iveco Daily: dodávka roku 2015

Když se něco podaří, zejména v automobilovém průmyslu, může se daný vůz a celkově daná firma těšit na příliv chvály a ocenění. Jelikož je vůz Aktuality na trhu už od roku 1978, je logické, že za tuto dlouhou dobu, už nějaké ty trofeje bude mít nasbírány. Jednou z posledních, kterou třetí generace těchto lehkých užitkových vozů Iveco Daily získala, je prestižní titul „Mezinárodní dodávka roku 2015“. Tuto cenu uděluje pravidelně každý rok porota složená z více než 20 významných novinářů z těch nejdůležitějších mezinárodních časopisů, které se zabývají užitkovými vozy.

iveco

Zasloužená chvála

Dodávka, která chce již zmíněný titul získat, musí splňovat velmi přísná kritéria. Celkovým vítězem je ta, která co nejvíce přispívá ke zvyšování norem efektivity a zároveň k udržitelnosti přepravy zboží s ohledem jak na životní prostředí, tak i na bezpečnost cestujících. O celých 17 bodů porazil nový Aktuality vozidla od takových výrobců jako je například Fiat, Ford, či Mercedes-Benz. Že o kvalitách tohoto vozidla nemůže být debat,mluví i fakt, že všichni členové poroty se jednohlasně shodli, že titul dodávka roku 2015 patří právě Ivecu Daily.

Atributy

Třetí generace lehkého užitkového vozu Iveco se snaží přinést na trh to nejlepší, o čemž svědčí i skutečnost, že se skládá z 800 zcela nových komponentů. Pochlubit se může například tím, že má nejlepší objem a kapacitu ve své třídě, nebo také řidičským komfortem, který je srovnatelný s osobními automobily. Dále také optimalizovanou ovladatelností či nižší spotřebou paliva. Přemýšlet, kde se dají pořídit náhradní díly Iveco Daily, už není na místě. Tento vůz nemá v popisu své práce vás zklamat. Při pořízení nového Iveco Daily si nepořizujete jen vozidlo, ale profesionálního partnera v oblasti přepravy. Ostatně o oprávněném titulu pro toto vozidlo, se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz