Nová služba Flexibilní operativní leasing

Flexibilní operativní leasing

Flexibilní operativní leasing

Potřebujete vůz pro vaši firmu, ale zdá se vám, že pronájem na dlouhou dobu či operativní leasing jsou velmi drahé? Pak vyzkoušejte novou službu, která vám přinese řešení bez smluvního závazku na několik let- flexibilní operativní leasing.

Flexibilní operativní leasing je řešení, když potřebujete vůz

Uzavřít smlouvu můžete na 4 měsíce s tím, že po 3 měsících ji lze kdykoliv vypovědět bez poplatku za předčasné ukončení. Poskytované vozy jsou Mercedes Benz, kdy ve výbavě za jednu měsíční splátku získáte pneuservis, povinné ručení, havarijní pojištění 10% spoluúčast, min. 10.000,-, dálniční známku, silniční poplatky, poplatek za rádio, non-stop asistenci. Vozy jsou obměňovány co 4 měsíce, jakýkoliv servis je tedy řešen zdarma v záruční době.

Výhody flexibilního operativního leasingu

Poskytovaný nájezd je 16 000 km, poté vám vůz vyměníme za nový. Výhodou naší služby je rychlá rezervace a přistavení vozu kdekoliv v Praze. Neplatí se zde žádná akontace, pouze vratný deposit 10 000 Kč. O flexibilní operativní leasing si u nás mohou zažádat právnické i fyzické osoby.

Zdá se vám, že je klasický operativní leasing až příliš svazující? Pak rozhodně vyzkoušejte první operativní leasing bez poplatku za předčasné ukončení. Flexibilní operativní leasing poskytuje společnost CAR2MOVE.
Flexibilní operativní leasing můžete obnovovat každé čtyři měsíce, po libovolně dlouhou dobu. Nemusíte platit žádné drahé akontace a nesmyslné poplatky za předčasné ukončení smlouvy. Vozy jsou nové, řádně servisované a ve výbavě najdete vše pro pohodlnou jízdu.

K dispozici je také možnost pronájmu vozu s řidičem. Reprezentativní vozy pro mezinárodní společnosti i malé firmy či OSVČ jsou ideální variantou, pokud nutně potřebujete vůz bez závazků.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz