Oblíbený tuning řidičů aneb jak si zkrášlují vozy

Řidiče a majitele automobilů lze rozdělit do dvou skupin, a sice na ty, kteří milují tuning, a na ty, kteří ho zrovna nemusí. Je to podobné jako se sushi, i v tomto případě se najdou lidé, kteří ho buď milují, nebo kteří ho přímo nesnáší. V souvislosti s tuningem se nabízí otázka, jak jste na tom vy? Jste zastáncem tuningu nebo jste spíše jeho odpůrcem? Ať už je to tak či tak, zaměřme se na konkrétní tuning, který je u řidičů a majitelů vozidel oblíbený, a sice prozraďme si, jak si lidé zkrášlují své vozy, aby byly jiné než ostatní automobily. 

S tuningem to začalo pravděpodobně v sedmdesátých letech minulého století, kdy automobilů na silničních komunikacích moc nebylo. Po sametové revoluci sice vzrostl počet automobilů na silnicích, na druhou stranu se zvýšil zájem i o tuning, jelikož přibylo možností, jak si svůj vůz zkrášlit. Lidé navíc měli i větší množství automobilů, které mohli pozměnit či zdokonalit. A tak se investovalo třeba do tuningu Audi A3 nebo do tuningu Alfy Romeo 156

V souvislosti s tak populárním tuningem si tedy prozraďme, jaký konkrétní tuning je dnes mezi řidiči a majiteli vozidel oblíbený. 

Velké výfuky

Výměna klasických výfuků za sportovní výfuky. To je to, co je mezi řidiči oblíbené. Dnes jsou právě výfuky velmi atraktivním tuningem, který automobil zcela změní. V současné době se na mnohých vozidlech najde výfuků i vícero, už dávno není psaným pravidlem, že vůz musí mít jen jeden výfuk. Některá auta mají výfuků klidně i pět. 

Každý řidič by si však měl zjistit před aplikováním tohoto tuningu, jestli mu náhodou vícero výfuků nepřinese problémy při technické kontrole.

Velké křídlo přes celé auto

Dalším oblíbeným tuningem je křídlo, které je přes celé auto. Ovšem i k tomuto tuningu je třeba přistupovat trochu opatrněji, jelikož se jedná o netestovaný doplněk vozidla, který se rázem stane jeho součástí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz