NewTravel: Zájezdy, na které nezapomenete

Období letních dovolených se neúprosně blíží, a proto je nejvyšší čas vybrat si dovolenou svých snů. Cestovní kanceláře začínají nabízet zájezdy do Řecka, Turecka i Bulharska, eurovíkendy do Francie, Velké Británie či Španělska, ba dokonce i poznávací zájezdy napříč Thajskem, Mexikem anebo Norskem, kde o dobrodružství není nouzi. Stránky cestovních agentur, nabízející také srovnání zájezdů, se hemží slevami a ceny zájezdů last minute klesají na minimum. Hledáte vhodnou cestovní kancelář, která poskytuje kvalitní servis a nabízí záruku originálních služeb?

newtravel

NewTravel má tisíce spokojených klientů

Čeští turisté si velice oblíbili cestovní agenturu NewTravel, jež se pyšní pestrou škálou zájezdů za luxusní ceny. Honosí se dlouholetými zkušenostmi a bohatým portfoliem služeb. Zájezdy si u NewTravel zakoupily tisíce spokojených zákazníků, přičemž spousta z nich se zařadila mezi stálou klientelu. Můžete si vybrat z několika nejproslulejších a nejvyhledávanějších lokalit světa, které jsou dostupné za skutečně výtečných finančních podmínek. Zájezdy se prodávají ve variantách first minute i last minute. Nechybí ani kategorie „exotika“, která prezentuje lukrativní zájezdy do exotických destinací jako Seychely, Dominikánská republika, Keňa či Kapverdské ostrovy.

Pohádková dovolená v pětihvězdičkovém hotelu

Díky pestrosti a všestrannosti nabízených zájezdů si na své přijde skutečně každý. Nemusíte sáhnout jen po pobytových zájezdech. Neopakovatelné zážitky slibuje poznávací dovolená, která je obohacena naučnými výlety a túrami. Zůstat můžete v evropských zemích, nebo můžete vyrazit za poznáním vzdálenějších destinací s nádechem exotiky. Dovolená v zahraničí má několik tváří, jež se odlišují ubytovacími, stravovacími a dalšími službami. Ať už chcete bydlet v luxusním hotelovém komplexu ohodnoceným pěti hvězdičkami, nebo v skromnějším tříhvězdičkovém hotelu, NewTravel nabídne to, co hledáte.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz