Nevyhazujte staré knihy a další papírové vzpomínky na minulost do popelnice, ale nabídněte je do antikvariátu

Knihy jsou součástí prakticky každé domácnosti a někdy se dědí i po generace. Při stěhování nebo rekonstrukci musí občas staré knihy pryč z vyklízené knihovny, půdy či sklepa, aby uvolnily prostor novým věcem. Staré svazky bývají také často součástí pozůstalosti, kdy si s nimi noví majitelé často nevědí rady. Vyhodit je jen tak do sběru by ale byla škoda. Každá stará kniha je vzpomínkou na minulost, která může mít pro odborníky a sběratele velkou cenu. Než knihy definitivně vyhodíte do popelnice, kontaktujte prosím výkup knih a nabídněte jim svou sbírku.

Výkup knih jednoduše a spolehlivě

Antikvariátů, které vykupují jednotlivé svazky i celé sbírky, je po celé České republice dost. Hledáte-li ověřený a spolehlivý antikvariát, doporučujeme využít Antikvariát Ježekvýkup knih Praha. Zajišťuje výkup starých knih v Praze a blízkém okolí, ale i po celém Česku. Pokud máte menší množství starých knih k výkupu, tak je nejlepší zaslat jejich seznam e-mailem na adresu antikvariátu. Při větším počtu knih, celých sbírkách a pozůstalostech si můžete domluvit návštěvu přímo u vás doma. Pracovníci antikvariátu přijedou zdarma kamkoliv po celé ČR, zdarma knihy ocení a případně je i rovnou odkoupí za dohodnutou cenu a odvezou. Vy tak budete bez starostí, s penězi navíc a dobrým pocitem, že jste zbytečně nevyhodili něco, co má pro jiné svou hodnotu.

Výkup knih

Výkup knih

Literatura i další vzpomínky z papíru

Nabídnout můžete jakékoliv staré knihy, výkup se týká všech oborů literatury. Samozřejmě jsou svazky, které bývají vyhledávanější. Sem patří například staré knihy s tématikou fotografie, architektury, umění, historie a filozofie, dále dětské knihy a odborná literatura. Klidně ale nabídněte cokoliv, odborníci každou knihu vždy zhodnotí. Máte doma nejen knihy, ale i jiné papírové vzpomínky na minulost, kterých se chcete zbavit? Neváhejte je také nabídnout antikvariátu, výkup knih není jedinou záležitostí zájmu. Vykupují se i staré mapy, pohlednice, fotografie, tiskoviny, průkazy, doklady, dokumenty, reklamní letáky, plakáty či jízdenky.

Všechny staré předměty z papíru mohou být pro někoho zajímavým pokladem, proto je nevyhazujte a obraťte se na výkup knih Praha, antikvariát Ježek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz