Nevíte kam na dovolenou? Podle čeho si ji vybrat?

Nevíte kam na dovolenou? Podle čeho si ji vybrat?

 

S neustále rostoucím zájmem o internet se rozvíjí i elektronické obchody, které úplně změnily styl nakupování. Letenky a ubytování si lze koupit pohodlně online a zaplatit kreditní kartou, ale kde jsou meze? Podle čeho vybrat dovolenou tak, abychom byli spokojeni? Přinášíme vám tip pro lehký výběr vaši vysněné dovolené.

jak vybrat dovolenou

 

Podle čeho si vybrat kam na dovolenou?

 

Tip redakce:  Lyžovačka na Slovensku s ubytovaním v Terchovej

Mohou vám pomoci čtyři nástroje, které usnadní rozhodování.  Představte si situaci, že stojíte v cestovní agentuře velikosti obřího hypermarketu bez prodejců a máte si vybrat kam na dovolenou z tisíce možností. Podle čeho vybrat dovolenou? Kolik bude stát? Určitě nebude jednoduché se správně rozhodnout, a proto např. pelikan.cz spustil službu čtyři nástroje, které usnadní jejich rozhodnutí.

 

Zvolíte si kritéria a už si stačí jen vybrat z nabídky

 

Jak vám může pomoci služba čtyři nástroje?  Inspirujte se právě vyhledávanými lety na pelikan.cz, které se přehledně zobrazují na mapě světa. Uvidíte zde místo odletu a příletu, cenu a termín, který si momentálně našel jiný uživatel. Další nástroje ovládáte už přímo vy – sami si zvolíte, kdy přibližně chcete letět, jaká má být maximální cena. Pak už jen vybírejte kam na dovolenou z možností, které se vám nabídnou.

Tip redakce:  Dovolená 2013 na Slovensku

Podle čeho vybrat dovolenou už víte, nyní si stačí pouze určit, kam přesně chcete letět a aktivovat agenta, který za vás bude každý den hlídat vývoj ceny vybraných letenek a informuje vás, kdy je vhodné je zakoupit. Díky hlídacímu agentovi se dá ušetřit i tisíce korun.

 

S pelikan.cz budete vědět, podle čeho vybrat dovolenou, která bude výjimečná

 

Když budeme vědět, kam na dovolenou, podle čeho vybrat správné ubytování? Ze široké nabídky ubytování si jednoduše vyberete pokoj, který Vám nejvíce vyhovuje. Pomohou vám k tomu názory a hodnocení návštěvníků, které získáváme od našich klientů poté, co byli v hotelu ubytováni. Samozřejmostí je detailní popis a fotografie hotelu, zobrazení umístění na mapě, či náhled ze Street view.

Tip redakce:  Bulharsko: skvělé místo pro rodiny s dětmi

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz