Navštivte skvělou restauraci s domácí kuchyní ve Frýdku – Místku

Milujete dobré jídlo a nejlépe, když ho nemusíte vařit sami? Nebyli jste nikde už mnoho měsíců a rádi byste se svým partnerem vyrazili někam, kde dostanete skutečně dobrou a českou kuchyni a k tomu nějaký lahodný mok? Jestliže bydlíte ve Frýdku – Místku, můžeme vám doporučit restauraci Šatlava, která nejen, že splňuje vše výše uvedené, ale od nového roku je zároveň i plně nekuřácká.

šatlava

Jídlo, jako od maminky

V Šatlavě je dbáno zejména na čisté a útulné prostředí, které, ač to může někoho překvapit, není v mnoha restauracích vůbec samozřejmostí.Je plně bezbariérová, takže je zde přístup pro každého a každý je vítaný s otevřenou náručí. Můžete počítat s milou, ale zároveň profesionální obsluhou, která vám vždy ráda poradí. Přijďte se dobře napít a najíst. Ochutnejte místní specialitu tradiční domácí pivo Morava a pochoutky z typické domácí kuchyně. Součástí jídelníčku je i denní menu za skvělé ceny. Uvnitř restaurace najdete mnoho příjemných aktivit pro zpestření volného času. K dispozici je jukebox, wifi připojení, kulečník, biliard či šipky. Také je zde k dispozici sázková kancelář Tipsport. Pokud je hezké počasí, můžete využít příjemného posezení na zahrádce.

Možná vás také bude zajímat, jak je to v restauraci s kouřením, zejména pokud vy sami jste nekuřáci. V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Šatlava se mění a od 1. 1. 2016 se stává plně nekuřáckou restaurací.

šatlava

Kde ji najdete?

A kde restauraci najdete? Je to jednoduché. Ve Frýdku – Místku na vás Šatlava čeká na adrese Jiřího Trnky 82, 738 01 Frýdek – Místek.

Zajděte si s rodinou či přáteli na dobré pivečko z domácího pivovárku Morava nebo na skvělé jídlo, které na vás dýchne typickou českou kuchyní, a uvidíte, že se určitě nebudete nudit. Díky příjemné atmosféře a velmi pěknému interiéru se sem budete rádi vracet.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz