Tisk vizitek

Prý máme na to, abychom vás zaujali, přesně čtyři vteřiny. Jedna… dvě… tři… čtyři… Už? Dobře, tak čtěte dál.

Mít vlastní vizitku nemá dnes jen praktický význam. V hlavě vážně obvykle nenosíme počítačový hard disk, takže kdo by se se všemi těmi jmény a čísly pamatoval. Nenápadná kartička vás ale umí též propagovat a podtrhnout vaši image. Jejím vlastnictvím se dostáváte do vybrané společnosti. Víte, že první pramáti dnešních vizitek sahaly až do šlechtických kruhů?

Vizitky

Tisk vizitek

 

Než se vrhnete do díla na domácí inkoustové tiskárně, zadržte! Zkuste tisk vizitek (nebo hezky česky v naší mateřštině navštívenek) raději nechat na profesionálech. Svěřte tvorbu svých vizitek společnosti Magnitra. Samozřejmě vám je vyrobíme podle vlastního návrhu. Pokud se veškeré vaše grafické nadání vyčerpalo v hodinách výtvarné výchovy na základní škole, snadná pomoc. Design vašich vizitek navrhneme také my. A naši designéři rozhodně nejsou žádní zelenáči. Porfolio se stovkami projektů hovoří samo. Ke své práci využíváme ty nejkvalitnější materiály, naší vizitkou jste totiž spokojení vy. Komu povolanějšímu tak tvorbu vizitek svěřit? Potřebujete další důkazy? Pokračujeme.

A umíme za to vzít i moderně. Už jste slyšeli o laminovaných vizitkách? Ty nabízíme jednak v lesklé a jednak i v matné verzi. Této variantě to na rozdíl od její papírové příbuzné bude ve vaší peněžence mnohem více slušet. Přežije také také lehký zásah vodou, ačkoli vyprat ji rozhodně nezkoušejte. A pokud nepatříte mezi potomky populárního Herkula, bude pro vás nejspíš obtížné ji rovněž například roztrhnout. Údaje na ní vytištněné stejně tak nepodlehnou rychlé zkáze vlivem slunečních paprsků. Je to v podstatě taková outdoorová záležitost. Inu, učiněný Mercedes mezi vizitkami.

letáky

Úroveň služeb držíme nad průměrem, zato ceny nemilosrdně posíláme pod jeho úroveň.

A nehledejte nás. Najdeme si vás totiž sami. Objednat si naše služby je jednoduché odkudkoliv. Prostě zavítáte na náš web www.magnitra.cz, kde si vizitky v několika prostých krocích objednáte. A můžete si i tak trochu vymýšlet, v tom případě pro vaše individuální požadavky briskně spočítáme přesnou kalkulaci. Dejte nám vědět o tom, že stojíte o naše služby, skrze formulář na stránkách a náš manažer vám zavolá doslova během minuty zpět. Vy tak nemusíte zdlouhavě čekat, až se s vámi konečně bude chtít někdo bavit. Těšíme se na vás.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz