Nápojové automaty na kávové kapsle jsou ideální pro office coffee

Office coffee

Office coffee

K zajímavým benefitům pro zaměstnance dnes patří i office coffee. Kvalitní káva na pracovišti by neměla být žádným nadstandardem, nýbrž běžnou záležitostí, jelikož zvyšuje výkonnost v práci, soustředění a spokojenost zaměstnanců. Investice do kvalitního nápojového automatu nebo kávovaru rozhodně není zbytečná.

Office coffee, nebojte se kávy v práci

Office coffee je minimem, které může firma pro zaměstnance udělat. Místo nějaké břečky by ale mělo jít o opravdu kvalitní nápoj. Moderní kapslové kávovary a automaty espresso jsou pro tento účel jako stvořené. Obsluha je nenáročná a při použití kvalitních kapslí nebo kávy je výsledek vynikající. Oborníci pití kávy doporučují, většině lidem v rozumném množství neškodí, naopak. Obsahuje i cenné antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály. Kofein zase tělo nabudí k vyšším výkonům a zlepší náladu.

Office coffee

Office coffee

Proč je káva z kapsle tak výborná?

Zejména přístroje na kávové kapsle jsou vhodné pro přípravu office coffee. V čem spočívá jejich výjimečnost? Každá kapsle je naplněna kvalitní kávou potřebného množství, která je v ní nepřístupně uzavřena a zachová si své aroma i chuť na maximum. Louhování nápoje pak probíhá přímo v kapsli, nikoliv v těle kávovaru. Stačí přístroj naplnit kapslemi a výborný výsledek je zaručen.

Office coffee a kávovary od Nápojové ambulance

Skvělé kávovary i kávové kapsle má v nabídce společnost Nápojová ambulance. Hodí se do firem i do domácností, ušetří čas i námahu. Nebudete potřebovat ani speciální coffee break, protože cesta vašeho pracovního místa k přístroji a od něj vám zabere pouhou chviličku a můžete se opět vrhnout na své povinnosti. V rámci office coffee se můžete těšit na podobný zážitek, jako v luxusní kavárně. Vaše káva bude vždy stejně dobrá. Na výběr je z různých typů kapslí, takže si vybere každý.

Specialisté na kávu – Nápojová Ambulance

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz