Nápoj, který dokáže vyléčit až stovku nemocí

Možná jste ještě nikdy neslyšeli o žlutém mléce? Podle vědeckých studií alternativní medicíny je pití žlutého mléka před spaním pro zdraví velmi přínosné. Mléko se skládá z několika zdraví prospěšných surovin a jeho nejhlavnější složkou je oblíbené indické koření – kurkuma.

Toto zdravé koření obsahuje látku, která působí analgeticky, protizánětlivě a dokonce má i protirakovinové účinky. Pro své mnohostranné využití má kurkuma v alternativní medicíně své stálé místo. Údajně umí léčit až 150 různých onemocnění. Od podpory imunitního systému, přes regulaci cholesterolu, úpravy krevního tlaku až po podporu mozkové činnosti. Když se kurkuma ještě navíc smíchá s černým kořením, je skvělá také na pokožku, snižování triglyceridů v krvi a potlačení růstu rakovinových buněk. V dnešním článku vám přinášíme návod, jak si doma snadno vyrobit žluté mléko.

Potřebné ingredience na krok č. 1

  • ¼ hrníčku kurkumy v prášku
  • ½ čajové lžíce mletého černého koření
  • ½ hrníčku vody

Potřebné ingredience na krok č. 2

  • 1 hrníček mandlového mléka – lze vyrobit i domácí
  • 1 čajová lžíce kokosového oleje
  • ¼ omáčky z kroku č. 1

Postup na žluté mléko

Smícháme všechny ingredience z kroku č. 1 a v kastrůlku povaříme, až se vytvoří hustá omáčka. Po dovaření přelijeme omáčku do skleněné nádoby a necháme vychladnout. V dalším kroku budeme potřebovat pouze čtvrtinu uvařené omáčky, zbytek uskladníme v lednici na další použití, vždy je lépe připravit si čerstvé mléko.

Nyní budeme potřebovat ingredience z druhého kroku. Smícháme čtvrtinu omáčky s mandlovým mlékem, kokosovým olejem a na velmi mírném ohni za stálého míchání krátce povaříme. Nápoj necháme vychladnout a ochutit můžeme i medem.

Doporučení

Každý večer vypijte hrníček žlutého mléka před spaním. Na jeho užívání žádné časové omezení neexistuje. Můžete ho pít klidně každý den nebo pouze jako prevenci do vymizení zdravotních problémů. V případě prevence se doporučuje pít žluté mléko alespoň pár týdnů. Pokud by se vám nechtělo s tímto výborným a chutným nápojem zdržovat, můžete užívat i kurkumu formou doplňky stravy v kapslích.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Bydlení

Aktuality z domova partner webu Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz