České lázně

Pobyty v lázních nejsou určeny jen pro rekonvalescenci. Jsou ideální pro všechny, kteří se rádi nechají hýčkat, chtějí si odpočinout a zároveň poznat něco nového. Využívání přírodních léčivých zdrojů je staletími ověřené a své místo má i v dnešní době. Česká republika je na lázně bohatá a nejen že u nás mají dlouhou tradici, ale dnes také procházejí značnou modernizací, takže nabídka zaujme mladší i starší klienty. Není dokonce problém vyrazit do některých lázní s celou rodinou, nudit se rozhodně nebudete.

České lázně

České lázně

Jaké procedury?

Zaměření lázní je různé, důležité tedy zůstává správně si vybrat, abychom byli spokojeni s procedurami, možnostmi i lokalitou. Pokud vás do lázní vyšle lékař kvůli vašim zdravotním problémům, příliš si vybírat nebudete moct, ale na druhou stranu vám částečně nebo úplně může platit pobyt pojištovna. Stále více lidí jezdí za procedurami dobrovolně, sami si vyberou, co je láká a často využívají wellness pobyty různých cestovních a zážitkových kanceláří nebo nabídky slevových portálů.

Patříme k lázeňským velmocím

V České republice je více než třicet lázeňských měst, je totiž bohatá na léčivé prameny i naleziště peloidů jako je rašelina, slatina nebo bahno. Díky tomu patříme mezi světové lázeňské velmoci. Nabídka českých lázní je obrovsky pestrá. Lázeňské kúry jsou kromě léčby vhodné k regeneraci, relaxaci, detoxikaci, omlazení organismu, posílení imunity a k prevenci různých potíží.

Je libo wellness pobyt?

Nabídka českých lázní se dnes neomezuje na klasické pobyty, ale stále častěji vytváří i různé wellness programy, kratší i delší. Vyrazit do lázní třeba na víkend dnes není žádný problém. Lázně jsou zkrátka nikoliv místem pouze pro důchodce a lidi po nemoci, ale součást aktivního odpočinku a moderního životního stylu. Stále oblíbenější jsou například různé detoxikační, hubnoucí a antistresové kúry.

lázně

Kam vyrazit

Kam v České republice na lázeňský pobyt? Do Čech i na Moravu. K nejoblíbenějším městům patří Konstantinovy Lázně, Luhačovice, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Karlova Studánka, Jeseník, Třeboň, Jáchymov, Velké Losiny, Teplice, Lázně Bělohrad, Poděbrady, Lednice  a mnoho dalších. Zasazeny jsou v krásném prostředí, takže kromě různých procedur si nenechte ujít ani jejich okolí, přírodu a zajímavosti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz