Nabízej, prodávej i nakupuj – jednoduše z pohodlí domova

Nabízej, prodávej a nakupuj. Plné skříně šatů, svetrů, triček, teplákovek, obuvi, hraček a věcí, jež už nikdo nepoužívá. V garáži stará skříň, vysloužilé dveře, nevyužité nářadí. Připomíná vám to i vaší vlastní domácnost? Tolik věcí, které již nevyužijete, přitom by je mohl ještě někdo potřebovat. Proč si neudělat chvilinku a nepotřebné věci někomu nabídnout?

Nejen při jarním úklidu narazíme na hromadu věcí, které se nám už nehodí. Vymýšlíme, jak je uskladnit tak, aby neutrpěly vady na kráse i funkčnosti. Nicméně není nám jasné, zda ještě budou tyto věci pro nás vykonávat své věrné služby. Mnohdy toto vysloužilé harampádí leží v garáži, kůlně, na půdě či ve sklepě a pokrývá je prach, který je němým svědkem, že už tam leží nějakou tu dobu.

 

Nabízej.cz
Nabízej.cz

Nabízejte, prodávejte a udělejte jiným radost

Zatímco u nás jim už služba skončila, jinde mohou nadále sloužit a potěšit nejednoho nového majitele. Ne vždy se každý hrne do nákupu nového výrobku a rád si ušetří nějakou tu korunu. To je přesně ten důvod, proč nabízet věci, které již nepotřebujeme. Necháme-li je chátrat někde v koutě, nezjistíme, jak užitečné vlastně ještě jsou. Ať už se jedná o sekačku na trávu, protože jsme si pořídili novější model, sada nářadí, nábytek, hračky, hudební nástroj, ale i posuvné dveře či krmítko pro ptáky. Prodat se dá dnes skutečně cokoliv a důkazem toho je portál nabízej.cz

Výhody pro obě strany

Nabízet zboží, které už nepotřebujeme, přináší výhody pro vás i nového majitele. Vy se zbavíte krámů, o kterých víte, že už je nikdy nevyužijete a tím uvolníte místo novému modelu – výrobku. Navíc se vám část investice, jež jste vynaložili, vrátí. Druhá strana zajásá, že sehnala výrobek, který by si za plnou cenu nemohla dovolit. Vyděláte a ještě uděláte jinému radost. Neváhejte a nabízejte vaše nepotřebné zboží.

 

Nabízej.cz

www.nabizej.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz